עליה של שמונים אחוז במשתתפי הקייטנות בגלבוע לעומת אשתקדהמפקח המחוזי על גני הילדים: "קייטנות הגלבוע איכותיות במיוחד"
מתחילתו של החופש הגדול הצטרפו לקייטנות גני הילדים בגלבוע כ-250 ילדים  מהישובים והכפרים, לעומת כ-130 בשנה שעברה. גידול משמעותי זה, זוקפים במינהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע לזכות התכנים העשירים ששולבו השנה במפעלי הנופש למען משתתפי הקייטנות. התכנים כללו בין השאר, בניית פסל מחומרים ממוחזרים, פעילויות בנושא איכות הסביבה, הפעלות בנושא זהירות בדרכים מלאכה יוצרת, הצגות  תיאטרון בובות , פעילות בתנועה במיוחד לקיץ,  שילוב מדריכי מוזיאון בית שטורמן בתוך הגנים, יום שוקולד עשיר כשילדי הגנים הפכו לקונדיטורים ליום אחד, פעילות עם בעלי חיים אשר שודרה מס' פעמים בערוץ הראשון ועוד. כשארוחת בוקר עשירה פתחה את פעילותם של משתתפי הקייטנות.
השבוע ביקר מפקח משרד החינוך לגיל הרך, יוסי סורקה בקייטנות הישובים והכפרים בגלבוע ונפגש עם רכזת הדרכה במינהל תחום ילדים ומעונות יום במועצה, אסנת טוניאן. לדברי טוניאן,  התרשם המפקח עמוקות מטיבן של הקייטנות, בשל תכניהן, ולאור העובדה כי צוות של גננות וסייעות הוצמדו לכל גן, נוהל שלדבריה אינו שכיח ביתר רשויות. "המפקח סורקה ציין כי רמת האיכות של הקייטנות ראויה לציון במידה משמעותית וחיובית ביותר,  כמו כן הביע את התרשמותו משילוב מוצלח של ילדי  הכפרים בפעילויות הערכיות של קייטנות הגלבוע, שזו להם הקייטנה הראשונה השנה", אמרה טוניאן.
ראש המועצה דני עטר ציין כי השנה גברה ההכרה בקרב תושבי הגלבוע בקיומן של הקייטנות האיכותיות של המועצה, המהווים לדבריו מודל חינוכי, בעל תרומה חשובה לעיצוב אישיות ילדי ונערי הישובים והכפרים. "קייטנות הגלבוע מעניקות יכולות ואפשרויות למשתתפיהן להיות שותפים בפעילויות אתגריות וכייפיות, ארוכות ורצופות ולהשתתף באין-ספור פעילויות חברתיות ואישיות", אמר עטר.
ראש מינהל החינוך במועצה דרור ללוש, אמר כי הוא רואה בברכה את הרחבת מעגל המשתתפים בקייטנות. הוא הדגיש כי מפעלי הנופש בקייטנות, מהווים השלמה לחינוך ילדי הגלבוע, לא רק לצורך העשרת יומם בפעולות בידור ובילוי אלא בראש וראשונה בחיי החברה. "מדובר בקייטנות איכותיות של ילדי ישובי וכפרי הגלבוע, שהתנהלותן מתבצעת באווירה חינוכית ותרבותית הולמת, ובעיקר בחיי דו-קיום", אמר ראש מינהל החינוך.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים