תלמידי ביה"ס היסודי "עמק חרוד" בגלבוע נכנסו ל"נעליהן" של המחנכות והחליפו אותן ליום אחד בהצלחה
 
540 תלמידי בית הספר היסודי "עמק חרוד" שבגלבוע, כולל תלמידי החינוך המיוחד, הלומדים במסגרת פרוייקט אחריות ומנהיגות, קיימו לאחרונה פעילות מיוחדת, שונה במתכונת הלימודים, שאיפשרה להם להיכנס לנעליהם של המורים, המנהל והמזכירה ליום אחד.
התלמידים, נכנסו לכיתות בליווי המחנכות ומנהלת בית הספר, ותחת עינם הפקוחה, העבירו נושאים, כמו "שפה אהובה", "קשרים", "מעגל צבעים אינדיאני", טעימה קולנועית" ועוד.
 
מנהלת בית הספר ליאורה דותן, מסרה כי המורות חבשו את ספסלי הלימודים והאזינו בקשב רב לשיעורים, כאשר התלמידים, נתנו ביטוי הולם ומרגש בשיעור, ובכך ביטאו את אמונתם ליכולתם האישית. "האחריות וההנהגה נתנה כאן ביטוי הולם, התלמידים חשו ביטחון, עוצמה, אמונה בעצמם ובמורה. לגבי המורות היתה תחושה של חוויה, אווירה מאושרת, וכולם יחד יצרו מאזן יוצא מן הכלל. אנו נמשיך במסגרת מודל החינוך לאחריות ומנהיגות לעודד אירועים אלה. ההורים היו מאושרים וניכר כי החוויה טרם פסה מהתלמידים", סיכמה דותן.
 
 
ראש מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, דרור ללוש אמר כי מדיניותו החינוכית של ראש המועצה דני עטר, היא חתירה מתמדת להשתפרות ומצויינות, שתאפשר מיצוי פוטנציאל אישי של כל תלמיד, על מנת שיגיע לתוצאות האפשריות ביותר. "ההון האנושי של הגלבוע הינו המשאב האיכותי בהתמודדות עם האתגרים, שמציבה בפנינו המאה הנוכחית, היא מהווה נדבך חיוני בהכשרת דור העתיד, של פורצי דרך ויוצרים", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.   


 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים