ביה"ס "עמק יפה" יפעיל בשנה"ל הבאה פרויקט "תעודת כניסה לחיים" לעידוד תלמידיו לגיוס לצה"ל ולעיצוב עתידם
ב"עמק יפה" נפתחת בשנה"ל הקרובה תוכנית שמטרתה לעזור לבני הנוער, לעצב את "כרטיס הכניסה שלהם לחיים", כאנשים בוגרים, להתאים אותו לצרכיהם האישיים, לכישרונותיהם, לרצונות ולחלומות שלהם. מנהל בית הספר, קובי רוימי אמר כי בתוכנית תהיה לתלמידים הזדמנות ללמוד לקראת תעודה מקצועית, לניהול מערכות משרד וכדו', התלמידים יוכלו להתנסות בעבודה מעשית במקומות עבודה, בלימודים באוניברסיטת חיפה והכי חשוב – יוזמנו לתכנן באופן מעמיק את עתידם כבוגרים בליווי של אנשים מקצועיים ואכפתיים.
מנהל בית הספר ציין כי "כרטיס כניסה לחיים", פירושו היערכות לקראת שירות צבאי או לאומי, לימודים, תעודה, מקצוע... אהבה וילדים. "גיל 18, הוא גיל המחייב כל תלמיד, לחשוב על כל אלה. זה לא בהכרח אמור להלחיץ אותם, אבל בהחלט דורש מחשבה על הבחירות שהם עושים בגיל זה", הדגיש מנהל בית הספר והוסיף כי הקמפוס הירוק ב"עמק יפה", המעוצב כבית רחב - מאוכלס באנשי צוות רגישים, קשובים המאפשרים לבני הנוער להגיע בקצב שלהם ובדרך הייחודית רק להם. "מיגוון האפשרויות אצלנו רחב מאד. יתירה מזאת, מעבר לתוכנית הכללית שנבנית כעת לגילאי 18-21, תאפשר התכנית לתלמידים להשתלב בלימודי תזונה בסדנא לכלכלת בית, ללמוד באופן מעמיק את תחום טיפוח החן ואף לגשת לבגרות או להתמקצע בסדנת העץ שקיימת אצלנו", מסכם מנהל בית הספר.
מנהל בית הספר ציין כי הפרויקט היוקרתי, הוא אחד מנדבכי היסוד החינוכיים, עליהם נותן ראש המועצה דני עטר דגש והודה לו בשם התלמידים וצוות המורים וכן למחלקת החינוך בניהולו של דרור ללוש.
קובי רוימי פונה לתלמידי בית הספר שאינם מתגייסים בשנה הבאה לצה"ל מסיבות שונות, והגיעו לגיל 18 ואמר: "אתם מוזמנים ליום פתוח שייערך ב-9.6 ב"עמק יפה" להתרשמות מתוכנית ההמשך שלנו".
פרטים נוספים והרשמה ליום הפתוח בטל': 04-6421462

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים