כ- 1,000 ילדי גנים, יהודים וערבים מהמושבים, הקיבוצים וכפרי המועצה האזורית הגלבוע, יחד עם צוותי חינוך, ציינו את יום העצמאות ה-63 למדינת ישראל בקדם-עצרת מרהיבה שנערכה בגן הלאומי מעיין חרוד, זו השנה ה-15 ברציפות. את העצרת פתחו חיילי "גולני" במצעד מרהיב לצלילי ה"מארש", כשהם מתקבלים בתשואות ע"י הילדים וצוותי החינוך.
כשהם לבושים בחולצות לבנות, שנשאו את הסיסמה: "בגלבוע ירוקים לסביבה", תרומת חברת "אמניר", הגיעו הילדים עם שי ענק לחיילי גולני - פאזל של דגל ישראל ענק, עשוי מפקקי בקבוקים, שהורכב, בסיועם המקצועי של תלמידי בית הספר "עמק יפה".
את הטקס הינחו הגננות אימאן מגן טייבה, ואיילת מגן אדירים והוא כלל בין השאר- שירים, בליווי תזמורת הילדים של "בית המוסיקה יזרעאל", בניצוחו של סטאס גבריאלוב, וכן ריקודים עם דגלוני המדינה שחולקו לילדי הגנים לכבוד החג. חיילי גולני , הפכו את העצרת לחגיגה אמיתית. את האירוע תיעדו תלמידי בית הספר " ניר העמק" ממגמת תקשורת- וידאו, ובכך העבירו את המסר החינוכי והערכי של העצרת .
חגית לוין, מנהלת המחלקה לגיל הרך במועצה, מסרה כי כל ילדי הגנים, קיבלו בתום הטקס, מתנה מהמועצה האזורית הגלבוע לכבוד החג - דגל לרכב המשפחה, "שיזכיר לכולנו לנהוג בזהירות, להישמר בדרכים ולהתגאות בהישגי המדינה שמלאו לה רק 63 שנים והיד עוד נטויה", אמרה לוין. לדבריה, שיתוף הפעולה המקצועי של המינהלים במועצה, נתן את חותמו באירוע, המסמל סיסמה - "דור העתיד מציין בגלבוע את הדו קיום ואת השמירה על כדור הארץ בחג העצמאות למדינת ישראל".
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים