מאות ותיקים מהגלבוע, יחד עם בני משפחותיהם ונכדיהם השתתפו ביום שלישי בערב, באירוע העשור ל"דורות בגלבוע" – המרכז האזורי הרב-תחומי לותיקי הגלבוע .
האירוע נערך במעמד ראש המועצה דני עטר והשתתפו בו סגנו רמי אלהרר, מנכ"ל העמותה "דורות בגלבוע", מרים ורד ויו"ר העמותה גברוש נחושתן.
באירוע הוצגו תערוכות מרהיבות של מגוון חוגי האומנות המתקיימים ב"דורות בגלבוע" – ציור, קרמיקה, זכוכית, רקמה אומנותית ועוד. במקביל הוצגו מעל אקרנים, מצגות וסרטונים של חוגי הצילום הפועלים במרכז.
 
"בבית העם" – האולם החדש , הציג חוג הדרמה של "דורות בגלבוע" , בשני מחזורים, את המופע: "קומדיה ? ואולי לא ?! " להנאת מאות הצופים.
היצירתיים מקרב הקהל נהנו מחוויית יצירה אמנותית תחת השם "מטביעים חותם" ושוחרי הפעילות הגופנית נהנו מהפעלה באמצעות בלונים וכדורים, בהנחייתן של תמר אבן-נור וענת מונדר- פיזיותרפיסטיות המרכז .
לאחר כשעה התכנס הקהל הרב באולם הספורט הסמוך ל"דורות בגלבוע" לאירוע המרכזי.
עטר- ראש המועצה בירך בחום את הקהל , את חברי אסיפת העמותה וכן את צוות המרכז האיכותי. עטר שיבח את איכות הפעילות ארוכת השנים. הוא הזכיר את ימיה הראשונים של העמותה, את חלומם של קברניטי המועצה והעמותה ואת מימושו באמצעות שירותי המרכז.
גברוש נחותשן – יו"ר העמותה, סקר בסיפוק 10 שנות פעילות והבטיח : "לא ננוח על הזרים, פנינו תמיד קדימה !"
מרים ורד, מנכ"ל העמותה שיבחה את צוות עובדי "דורות בגלבוע" צוות איכותי ובעל תודעת שרות גבוהה שהכין את אירוע העשור לפרטיו, מא' ועד ת' , מהכיבוד ועד בכלל...
בתום דבריה עלה הצוות "למופע כסאות" שקצר תשואות רבות !
 
את הערב חתמה להקת "הגבעטרון" במופע "עלי גבעה". הקהל הרב הצטרף לשירה, וחתם את האירוע במילים נרגשות!!
 
מרים ורד מוסרת כי תערוכת היצירות עודנה מוצגת במרכז והציבור הרחב מוזמן לבוא וליהנות! "ועוד בעניין יצירות: התבשרנו בימים אלו כי ב'דורות בגלבוע' נבחרו מתוך מאות ציורים שנשלחו מרחבי הארץ וישולבו בלוח שנה חגיגי אומנותי שיופק ע"י אשל", מסרה מרים ורד.
חוגגי העשור התכבדו בכיבוד עשיר, שכלל מגוון מאפים, מעשה ידי תלמידי "חוג הלחם" בהנחיית דוד בויטלר, ועוגות משובחות מעשה ידיה של דליה רוקח – מצוות "דורות בגלבוע" .

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים