לקראת תום עונה מוצלחת של פעילות ב-80 חוגים  נערכים
ב"דורות בגלבוע" לפעילות עשירה לשנת תשע"ב
שפע של פעילויות וחוגים יופעלו בעונת הקיץ הקרובה
 
בימים אלה מסתיימת עונת החוגים לשנת תשע"א במרכז "דורות בגלבוע" שבגן נר. כ-80 חוגים התקיימו במרכז, וכבר נמצאת ההרשמה לעונת הקיץ בעיצומה. מרים ורד, מנכ"ל מרכז "דורות בגלבוע", מסרה כי, מדפי המשוב של המשתתפים, עולה כי השנה הוכתרה כמוצלחת ומעניינת. "מרצים רבים קיבלו משוב מעולה על החוג בהנחייתם. בשלה זה הועברה להדפסה חוברת תכניות לפעילויות לשנת תשע"ב, ובמהלך חודש יולי היא תופץ בקרב גילאי 60 ומעלה מישובי המועצה האזורית הגלבוע", אמרה ורד.
 
היצע עשיר של פעילויות בעונת הקיץ
על פי היצע הפעילויות הצפויות במרכז "דורות בגלבוע" לעונת הקיץ הקרובה, החלות מחודש זה, ייהנו ותיקי מרכז "דורות בגלבוע" מסידרה רחבה של הרצאות בתחומים רבים, בנושאים שונים, כמו: אקטואליה, בה יעולו "סוגיות הליבה בעימות הישראלי-פלסטיני", בהנחייתו של ד"ר משה גלעד; נושא אידיאולוגיה שידון ב"אידיאולוגיה של ארץ ישראל השלימה בציונות הדתית", בהנחייתו של ד"ר חגי ספר; ובין השאר חוגים שונים, ביניהם צילום דיגיטלי, בריאות ומודעות גופנית, לימוד המקרא וקריאתו תחת הכותרת "יוצרים משוחחים עם המקרא", ציירים ועוד, וכן סדרות אמנותיות, יצירתיות וקולנוע.   


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים