השבוע נחתם הסכם עם קבלני גינון לאחזקה שוטפת של כ-220 דונם של שטחי גינון ברחבי המועצה. במסגרת ההסכם יטפלו ויטפחו הקבלנים צמתים ראשיים, צמתים משניים, כניסות לישובים ומוסדות הציבור של המועצה.
 הפיתוח הנופי הוא נדבך נוסף בתכנית "הרחבת סל השירותים" החדשה של מינהל השירות אשר יצאה לדרך כבר לפני מספר שבועות. מדובר בתכנית רחבת היקף, אותה הגה ראש המועצה דני עטר, הכוללת בין השאר, גינון שטחים וצמתים ציבוריים, אחזקה וניקיון שוטפים ועוד, שנועדו לטפח חזות נאה בצמתים ובישובים עצמם, ליצירת מענה אקלים בריא.
דני עטר, ראש המועצה, שמדיניות השמירה על "צביון גלבוע ירוק" עם איכות סביבה, המהווה לדבריו ריאה ירוקה מוחשית, מציין כי פרויקט הגינון בכל רחבי המועצה, מבטא את האחריות של המועצה כלפי הדורות הבאים ליצירת מענה אקלימי בריא עם איכות חיים טובה.
שלומי גרנוב מנהל מחלקת איכות הסביבה וחזות הישובים במועצה, העומד בראש ביצוע הפרויקט מסר כי הצמחייה שבוצעה במסגרת פרויקט פיתוח נופי, מבוססת על עצי ארץ ישראל וצמחים חסכוניים במים.
גרנוב: "על עבודות הגינון המבוצעות במסגרת פעילות המועצה, וכן עבודות הגינון המבוצעות ע"י הישובים, יפקח גלעד דיאמנט שתכנן ופיקח על העבודה במסגרת פרויקט פיתוח נופי שבוצע ברחבי המועצה".
עוד הוסיף, כי בכל שטחי הגינון שבוצעו, הותקנו מערכות השקיה בטפטוף. "חשוב לציין כי כל מערכות ההשקיה מפוקחות באמצעות מחשב השקיה, המאפשר שליטה על כמות המים. ראוי לציין כי אגודת המים עמק חרוד מסייעת למועצה בהקצאת מכסות מים להשקיית השטחים", סיכם שלומי גרנוב.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים