באחרונה מסתמן ביקוש רב של מתעניינים,  ברכישת מגרשים בפרוייקט הרחבה קהילתית להקמת שכונת "שיזף", בישוב הקהילתי גן נר שבגלבוע.
 
במסגרת הפרויקט הוחל בשיווק קרקעות, לבניית יחידות דיור צמודי קרקע. בינתיים חתמה החברה הכלכלית "גלבוע", על הסכם עם היזם אלי שבו, לשיווק ובניית בתים צמודי קרקע על מגרש של 500 מ"ר בשכונה. בפרוייקט ישווקו 5 דגמים בגדלים שנעים בין 125 ל-150 מ"ר. הבתים חד קומתיים ובמפרט טכני עשיר ומגוון.
 
מנכ"ל החברה הכלכלית, ירון אוחיון אמר: "פרוייקט שכונת שיזף יצא לפרסום בתקשורת הארצית באמצעות אתרי האינטרנט העוסקים בתחום הנדל"ן ומשרד המכירות בגן נר כבר רוחש פעילות אינטנסיבית ופגישות עם המתעניינים הרבים" ובעקבות זאת מספר מגרשים כבר נרכשו  ואחרים בתהליך רכישה, אוחיון, הוסיף וציין כי המשיכה העיקרית של רוכשי הקרקעות לבניית ביתם בגן נר, היא היותו ישוב ירוק, בעל נופים נאים, ישוב המציע איכות חיים, אוכלוסיה מגוונת, נינוחות וביתיות. לדבריו, פרוייקט זה, הוא האחרון בהרחבת הישוב גן נר, כאשר בסיומו, לא יוותרו מגרשים לשיווק.  
 
ראש המועצה, דני עטר, אמר כי הגלבוע, על ישוביו, שבחלקם הגדול מבוצע פרוייקט הרחבה קהילתית, הפך מזמן למוקד התעניינות של המוני משפחות המעוניינות באיכות חיים ובסביבה ירוקה. "הגלבוע, ממשיך להוות מוקד משיכה של מאות משפחות ממרכז הארץ, וזאת, הודות להיצע מבורך, של חינוך מהמובילים בארץ, צמיחה בתחום התעשייה, הפיתוח, התעסוקה והתיירות.  

לדף גן נר באתר  לחצ/י

אתר גן נר


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים