הקרן הספרדית "הגשרים של העולם" העניקה פרס יוקרתי לראש המוא"ז הגלבוע ולמושל ג'נין על תרומתם לשיתוף פעולה לבניית גשר השלום
הקרן הספרדית "הגשרים של העולם", בחרה להעניק אתה פרס השנתי בקטגוריה "השגריר החברתי" למועצה האזורית הגלבוע והעיר ג'נין, על שיתוף הפעולה בין האזורים (מודל "גלבוע-ג'נין"). הפרס, פסל שעוצב במיוחד ע"י מעצב העל האוסטרי, קיקואוורסטי, הוענק לאחרונה, לראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ולמושל ג'נין, מוסא כדורא, במסגרת טקס חגיגי, שערכה הקרן בעיר מדריד. בטקס השתתף סגן ראש המועצה עיד סלים.
במסגרת הטכס, הוענקו פרסים נוספים ליחידים וארגונים אשר פעולותיהם תרמו לקידום שיתוף פעולה וסולידאריות בינלאומית בשבע קטגוריות שונות:ארגון לא ממשלתי (NGO) של השנה, חסות, מחקר מדעי, חברה המקדמת אחריות חברתית, המוסד המחויב ביותר חברתית, המפעל הספורטיבי החברתי והפעולה החברתית של השנה.
דני עטר, אמר לאחר הענקת הפרס: "אנו גאים על כך שנבחרנו לקבל את הפרס היוקרתי, ועוד בימים קשים אלה. הבחירה בנו מצביעה על ההערכה האמיתית והאמון, שנותנת הקהילה האירופאית בשיתוף הפעולה בין הגלבוע וג'נין ונמשיך לקדם את שיתוף הפעולה,בדרכנו הייחודית על מנת ליצור עתיד טוב יותר לכולם", אמר ראש המועצה האזורית הגלבוע. 
הוא הוסיף כי "מודל גלבוע- ג'נין", צריך לשמש דוגמא לעתיד היחסים באזור- יחסים המבוססים על אמון וכבוד הדדי. הקרן "הגשרים של העולם" נוסדה בשנת 2007, המסייעת בתיאום בין ארגונים וקבוצות לשינוי חברת יבין מדינות שונות בעולם בכלל ובמדינות נכשלות בעולם בפרט. כמו כן מקדמת הקרן את מטרות המילניום, שניסח האו"ם: מלחמה בעוני, שוויון בין המינים, העלאת רמת החינוך וההשכלה, איכות סביבה ועוד.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים