שנה"ל בגלבוע נפתחה בסימן השקעה של מיליונים ומסר של הדדיות
כ - 9000 ילדים ייהנו ממוסדות חדשים, תכנים יצירתיים, ושפה אחת למצוינות
תלמידי  בתי הספר וילדי הגנים של המועצה האזורית הגלבוע חזרו היום (יום ה' )לחבוש את ספסלי הלימודים, וזאת, לאחר שבוצעו במוסדות החינוך של המועצה, עבודות בניה, שיפוץ ושדרוג בהשקעה של כשישה מיליוני שקלים. במינהל החינוך של המועצה האזורית הגלבוע, פעלו במהלך הקיץ, סביב השעון להבטחת פתיחתה של שנת הלימודים תשע"ב, ללא תקלות. השנה עומד מספר התלמידים, כולל ילדי הגנים והגיל על כ-9000, כאשר לרשותם עומדים 18 בתי ספר, כולל חטיבות ביניים ו-73 גני ילדים ופעוטונים.
ראש המועצה  דני עטר, שעקב במהלך הקיץ מקרוב אחר עבודות בניה, שיפוצים ושדרוג כיתות, בירך את תלמידי בתי הספר ואת ילדי הגנים בברכת שנת עשייה חינוכית פורייה והעניק לכל אחד מהם שי אישי. עטר הביע את שביעות רצונו מפתיחתה המוצלחת של שנת הלימודים החדשה ואמר: "אזורנו מבורך בהגירה חיובית של משפחות צעירות מכל הארץ, שבחרו להעצים את חינוך ילדיהם בסביבה לימודית ירוקה ונעימה. המועצה תמשיך כל שנה לשדרג תשתיות ומבני חינוך לרווחת התלמידים, תוך מתן דגש לשמירה על נושא הקיימות ואיכות הסביבה", אמר עטר.
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש מסר פתיחת שנת הלימודים תשע"ב הוכתרה בהצלחה עם אפס תקלות. הוא ציין כי השנה מתמקד מינהל החינוך במספר נושאים עיקריים: הוספת שלושה גני ילדים חדשים ומודרניים, שכבר אוכלסו בילדים, הכנה לכיתה א' בתכנית מיוחדת – "נחיתה רכה", תקשוב למחשוב בכל בתי הספר היסודיים, חיזוק פרויקט מודל שפת המצוינות במערכת החינוך, השלמת כיתות חכמות לכלל בתי הספר,העצמת כוח אדם בהוראה ובין השאר, הצבת שילוט מיוחד על האוטובוסים לציווי השמירה על בטיחות בדרכים.
"במהלך חודשי הקיץ, פעלנו במשנה מרץ, בעיקר על תכנון מהלך השנה, הכולל איגום משאבים לפרויקטים חינוכיים, הניצבים בראש סדרי עדיפויותיו של ראש המועצה דני עטר.הוא הוסיף כי הנחיית ראש המועצה, הציבה מערכת החינוך בגלבוע מטרה - לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצוינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים."אין ספק שגם בשנת הלימודים הבאה, ימשיך החינוך בגלבוע להוביל בהעצמה חינוכית ומיטבית", אמר ראש מינהל החינוך במועצה.
מנהלת מחלקת החינוך לגיל הרך במועצה, חגית לוין ציינה כי בשלושת הגנים החדשים שנפתחו ילמדו ילדי הישובים רם און, עין חרוד מאוחד, וגוש-חבר. "ההרחבות בישובים נותנות את אותותיהן במספר הילדים הגדל בישובים בגילאי הגן. אנו שקדנו על הסבת המבנים לגני ילדים ובשיבוץ כל אחד מהם באופן איכותי עם צוותי החינוך", אמרה לוין.היא צינה כי קייטנת הגנים של קיץ תשע"א הסתיימה בהצלחה בגלבוע. "כ-350ילדים נטלו חלק בפעילות, שהתקיימו במסגרות החינוך של הישובים והכפרים הערבים.הילדים נהנו מפעילויות העשרה של קרן קרב בתחומים: תנועה, איכות הסביבה,יוגה, בישול אפיה ועוד" סיכמה מנהלת מחלקת הגיל הרך במועצה.
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים