משרד התמ"ת הכיר ב"קולחי הגלבוע" כ"מפעל חיוני",
להמשך מתן שירות בשעת חירום
תאגיד "קולחי הגלבוע" של המועצה האזורית הגלבוע, הוכר לאחרונה, ע"י משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה, כ"מפעל חיוני". זהו מעמד המאפשר לתאגיד לספק שירות לתושבי הגלבוע בענייני אספקת מים וטיפול בשפכי ביוב, בעיתות חירום.
 
במסגרת ההחלטה, קבע משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, כי על כל עובדי תאגיד קולחי הגלבוע המופיעים ברשימה הצמודה לצו ההתייצבות לעבודה, בשעת חירום, להתייצב לעבודה בשעת חירום ולבצע כל תפקיד שיוטל עליהם על ידי הנהלת התאגיד בשעות העבודה כנדרש. העובדים יצויידו במידת הצורך באישורי מעבר שיקלו על הגעתם לעבודה. עמיתיהם שאינם חייבי שירות ביטחון לשעת חירום שנקראו לשירות מילואים ע"י יחידותיהם הצבאיות, פטורים מלהגיע לעבודה בשעת חירום, כל עוד הם בשירות פעיל.
ראש המועצה דני עטר, המשמש יו"ר הדירקטוריון של תאגיד קולחי הגלבוע, בירך על החלטתו של השר ואמר כי המעמד "מפעל חיוני" שהוענק לתאגיד, מחזק את המועצה ותושביה להמשך התנהלות החיים ללא תקלות בעיתות חירום.
מנכ"ל תאגיד "קולחי הגלבוע", מוחמד אלבחירי, מסר כי הכרת התאגיד כ"מפעל חיוני" בשעת חירום, משמעותו – המשך הבטחת מתן שירותים סדיר  לריווחת תושבי הגלבוע גם בשעות חירום, והינחה את בעלי התפקידים בתאגיד, כולל נותני שירות, להתגייס בשעת חירום לעבודה בתאגיד.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים