לדעת להציל חיים‏ קורס עזרה ראשונה נפתח לתושבי גוש אומן שבגלבוע העלות לתושבים : 50  שקלים בלבד
במועצה האזורית הגלבוע, נפתח קורס עזרה ראשונה, לתושבי גוש" אומן", וזאת במסגרת היערכות לשעת חרום, להכשרת התושבים להענקת עזרה ראשונה עד הגעת כוחות הצלה. הקורס יתקיים בשיתוף המחלקה לשירותים סוציאליים במועצה, מחלקת הביטחון, וכן פרויקט שיקום שכונות של משרד הבינוי. מנהלת שירותי הרווחה, רחל ברנע, העומדת בראש הפרויקט ציינה כי מדובר בקורס יסודי, המקנה מיומנות העזרה הראשונה, במצבי חירום החייאתיים ומחלתיים.
"אנו שמחים להזמין את הציבור להשתתף במפגשי הדרכה לקורס עזרה ראשונה. החניכים ילמדו עיונית ומעשית, נושאים, כמו החייאת מבוגר באמצעות מטפל בודד, החייאת מבוגר ע"י שני מטפלים, החייאת ילדים ותינוקות, מצבי חירום רפואיים, טיפול באירוע רב נפגעים ועוד נושאים רבים", אמרה מנהלת השירותים החברתיים של המועצה ופונה למעוניינים,שבמידה ויגלו עניין, ניתן לקבל את תכנית הקורס עם פירוט הנושאים הנלמדים בפרטים המצורפים לידיעה.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם את פתיחת קורס העזרה הראשונה, אמר כי הוא רואה חשיבות עליונה בקיום הקורס. "העזרה הראשונה, היא הכלי הראשון להצלת חיי אדם, עד להגעת צוותי רפואה ומ.ד.א. ואין כל ספק שהיא מגדילה את סיכוייו של הנפגע לשרוד באחוז ניכר מאד. אני קורא לתושבי גוש 'אומן' להשתתף בקורס חשוב זה, המציל חיי אדם", אומר ראש המועצה.
מנהל מחלקת הביטחון של המועצה, משה שלמה, אמר כי קורס עזרה ראשונה,"מלמד אותנו כיצד לפעול עד להגעת  הצוותים הרפואיים המקצועיים ולא במקומם. העזרה הראשונה,היא הסיוע הראשון והבסיסי בזירת הפגיעה. חשוב לכולנו,
שיהיה לנו ידע בסיסי להצלת נפשות עד הגעת כוחות הצלה ולכן מאד מומלץלהצטרף לקורס חשוב זה", אמר מנהל מחלקת הביטחון.
בשירות הרווחה של המועצה מציינים כי הפעילות תכלול 7 מפגשים בהנחיה מקצועית של "מ.ד.א", כאשר פתיחת הקורס תהיה מותנית במספר הנרשמים. עלות הקורס: 50 שקל. המפגשים יתקיימו בין השעות 17:00– 22:00 במועדון במושב ניר יפה.
לפרטים והרשמה ניתן להתקשר לפנינה בטלפון 04-6533207

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים