תלמידי היחידה לקידום נוער בגלבוע  סיימו שנת פעילות חינוכית והתנדבותית
עשרות תלמידי היחידה לקידום הנוער של ישובי המועצה האזורית הגלבוע, סיימו לאחרונה שנת פעילות, ובמסגרתה, קיימו יום גיבוש ומסיבה בחצר הראשונים בקיבוץ עין חרוד מאוחד,בה נכחו, בין השאר, הורי התלמידים, צוות מדריכי היחידה, בניהולה של דיקלה בן משה,נציגי מחלקות המועצה, נציגים ממשרד החינוך וכן פעילי העמותה "מאיר פנים" ונציגות המוסד לביטוח לאומי.את התלמידים והוריהם בירך ראש מנהל הנוער במועצה ברוכי מגל, שהעלה את חשיבות פעילותה של היחידה לקידום נוער, ואמר כי התלמידים מילאו משימות של התנדבות למען ותיקי הגלבוע והוכיחו את יעילותם הראויה להערכה בחברה.נציג ההורים, ירון דקל, הביע בשם הורי התלמידים את הוקרתו לכל העוסקים במלאכה, ובראשם צוות היחידה, על ההשקעה והמאמץ וכן הנתינה, שמעניקים לדבריו,לנערים. נציגת עמותת "מאיר פנים", כוכבה רוזנפלד, איחלה לבוגרים ולמנהלת היחידה דיקלה בן משה, הצלחה בהמשך הדרך.
בן משה, ציינה בדבריה, כי בוגרי היחידה לקידום נוער, נמנים עם החברה הפעילה בגלבוע להתנדבויות ולנטילת משימות חשובות מתוך יוזמה ויצירה עצמית להעצמת המצוינות בנוף האנושי.
המסיבה כללה בין השאר, מצגת מושקעת, פרי יצירתה של בוגרת היחידה, כמו כן נערכה חלוקת תעודות גמר ותעודות למצטיינים וכן תעודות למיומנויות, עבור נערים שנטלו חלק במגמת" מיומנות אתגרים" שנערכה במהלך השנה בידי חגי ביין מ"אורחות הגלבוע" ו"מיומנות איפור" לבנות בהנהלת סיגל תדמור, בית ספר לאיפור מקצועי. המסיבה נחתמה בשיר מרגש ששרו תלמידי היחידה על הבמה.
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים