קייטנה ירוקה ובטוחה:הצלחה גדולה לקייטנות הגיל הרך
השנה נפתחה לראשונה קייטנה לילדי הכפרים
מאות ילדים מהישובים והכפרים משתתפים בימים אלה בקייטנות, אותן מארגן מינהל תחום גני ילדים ומעונות יום במועצה. הילדים, נהנים משפע פעילויות אותן, ארגן המינהל, המפעילות את חושי הילדים בהלימה לצרכים התפתחותיים.
רכזת ההדרכה לגיל הרך במינהל, אסנת טוניאן, מוסרת כי ילדי הקייטנות נהנים מפעילות מגוונת, הכוללת בין השאר, שילוב הנאה וכיף של עם ערכים חינוכיים החשובים למחלקת החינוך במועצה האזורית הגלבוע.לדבריה, ההיענות לקייטנה השנה הייתה גדולה, ואחוז המשתתפים בקייטנה גדל ב75%.
"השנה נפתחה לראשונה קייטנת גנים לילדי חמשת כפרי הגלבוע. ההיענות הייתה מרשימה, וניכרת שביעות רצון של הילדים והוריהם. הילדים נהנים מאותן פעילויות של כלל ילדי הגלבוע, וגם הם משלבים בפעילויותיהם נושאים בהם קיימים מסרים של כאמור זהירות בדרכים, איכות הסביבה ועוד", מציינת אסנת טוניאן.
לדבריה, תוכנית הקייטנה לכלל ילדי הישובים והכפרים בגלבוע, מורכבת ממספר רב  של פעילויות ייחודיות, בנושאי איכות הסביבה, זהירות בדרכים, וכן חוגים למיניהם, כמו צפרות, ליטוף בעלי חיים, סדנאות יצירה, תיאטרון  בובות, כולל פעילות בתחומי מחקר אודות "צבעים בטבע", בסיוע מדריכי המוזיאון "בית שטורמן".
ראש המועצה דני עטר, שביקר במהלך הקייטנה את הילדים מהישובים ומהכפרים, אמר כי הביקוש הגבוה לקייטנות האיכותיות ברחבי המועצה ויחד עימו כמות הילדים הברוכה שנרשמה השנה, מוכיחים מוחשית, את הבעת האמון של ישובי וכפרי הגלבוע בהשקעות המועצה למען החינוך.
כאן המקום לציין כי גם השנה העלתה המועצה את התקנים לבטיחותם של הילדים מעבר לדרישות משרד החינוך ולדברי רכזת ההדרכה לגיל הרך, קיים בכל גן - צוות מוביל של גננת  וסייעת קייטנה מאושרת ובפיקוח משרד החינוך, כפעילות-המשך של גן.     

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים