תנועת בני המושבים בגלבוע תפעל השנה לקירוב נערים יהודים וערבים ע"י הכשרתם למדריכי מד"צים ורכזי נוער
השבוע קיימה תנועת בני המושבים של המועצה האזורית הגלבוע סמינר פתיחת שנה חדשה לכ-70מדריכים ומד"צים מתנועת בני המושבים מהישובים רם און, גן נר, ניר יפה, כפר יחזקאל, מושב מולדת וקיבוץ בית השיטה. הסמינר נערך בבית הספר "יד לחמישה" תחת הסיסמה "גלבוע – מועצה של אלופים", ובהמשכו, התחלקו לארבע קבוצות מעורבות גיל וישוב. כל קבוצה הונחתה ע"י שני גרעינרים, שטרחו והכינו את הפעילות למשך כל היום. נורית מלמוד, רכזת נוער בני המושבים – גלבוע,מסרה כי החבורה התחלקה לארבע יחידות, שעליהן הוטלו משימות, כמו תיאום וציפיות;כלים, מתודות ומשאבים; ארגון ועוד; וכן סימולציות בהדרכה ופתרו ובעיות.
"במהלך היום, הצטרפו רכזי נוער ומד"בים מישובים שונים, על מנת להתרשם מהסמינר,ותגובותיהם היו חיוביות ביותר, הם הביעו את שביעות רצונם הרבה, מהרושם שהותירו הגרעינרים, מנחי הקבוצות אשר העבירו תכנים דומים, איש איש על פי דרכו והשקפת עולמו, וכלה בהתרשמות מעומק השיחות והרצינות בהן לקחו השותפים חלק בסמינר" ציינה נורית מלמוד.
לדבריה,במהלך שנת הפעילות 2011-2012 בכוונת תנועת בני המושבים במועצה, לקיים סדרת פעילויות שנתית אשר תביא, לשיתוף פעולה וקירוב רבים יותר בין המגזרים הערבי והיהודי במועצה. פעילות זו תחל בתהליך הכשרה למדריכים בוגרים ורכזי נוער, כמו כן תעבור להכשרת מדריכים ומד"צים ותגיע לשיא בפעילות משותפת לחניכי הישובים.
ראש מינהל הנוער במועצה,שמוליק עינב, מסר כי סדרת פעילויות שנתית הנ"ל, היא פרי חזונו של ראש המועצה דני עטר, ושהיא תונחה ע"י גורם מקצועי אשר יסייע בבניית תכנית שתתאים לכל הציבור, תדגיש ותבליט את המאחד והמשותף, סוגיות חינוכיות וחברתיות, סוגיות שלכלכלה וסוגיות הנוגעות במישרין לחיי שכנות טובים בין שני ציבורים בעלי רקע שונה. "אנו מקווים שכל המשתתפים יראו בתהליך חשיבות רבה וישקיעו את מירב המאמץ בהצלחתו. כאן המקום להודות לסגנית מנהלת בית הספר 'יד לחמישה' לימור וייצמן,להנהלה ולצוות בית הספר שהעמידו לרשותנו את בית הספר לקיום פתיחת הסמינר לשנת תשע"ב" סיכם מנהל מחלקת הנוער במועצה.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים