האוטובוסים הצהובים של המועצה נושאים החל מהשבוע , מסרים לשמירה על החיים במסגרת פרויקט מועצתי בשיתוף הרשות לבטיחות בדרכים.

מנהל החינוך והתחבורה של המועצה האזורית הגלבוע, בשיתוף הרשות הלאומית לזהירות בדרכים, פתחו את שנת הלימודים ב"קמפיין לשמירה על החיים". במסגרת הקמפיין יפורסמו על האוטובוסים הצהובים הנחיות ועצות לשמירת כללי הזהירות בדרכים.

קהל היעד של הקמפיין הוא התלמידים וגם הנהגים במועצה. 

בין הסיסמאות בקמפיין מופיעים מסרים כגון-

 "בגלבוע 8653 ילדים – שמור עליהם"!

"סע לאט"!

 "חושבים חיים"!

הקמפיין קורא גם לנהגי הכבישים ונהגי המועצה לנסוע בבטיחות .

את "הקמפיין לשמירה על החיים", השיקו ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, מנהל המחוז הצפוני של הרשות לבטיחות בדרכים, משה אלמליח, שנתן את חסותו על הפרויקט וכן ראש מינהל התחבורה מאיר נוריאני, יחד עם נהגי האוטובוסים. ללוש הודה למשה אלמליח, על העזרה בהקמת הקמפיין ובהשקתו ואמר כי יעילות הרעיון תתרום למניעת תאונות בקרב תלמידי מוסדות החינוך וללא ספק תרתיע נהגים, כאשר יבחינו במסר המודעות הקורא לשמור על חיי הילדים.

 ראש המועצה דני עטר,  קרא לתלמידים ולהוריהם, לטפח את המודעות לזהירות בדרכים ובעיקר להקפיד על הזהירות בעת חציית הכביש במעבר חצייה. הוא  ציין כי "קמפין השמירה על החיים", נועד להגביר את הבטיחות בקרב תלמידי בתי הספר ונהגי המועצה. "אין ספק שקמפיין זה, יתרום לקידום השקיפות והמחויבות של הנהגים בפני קהל הנוסעים – מכל הגילאים. הקמפיין יגביר עוד יותר את ההקפדה על הזהירות, האדיבות, בהן התברכו נהגי המועצה", אמר דני עטר.

 

.


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים