הדי חגיגות הניצחון של קבוצת גלבוע\גליל במוצאי-שבת, באולם הספורט בגן נר שבגלבוע, ממשיכים עדיין לעטר יריעות של תקשורת ספורט יומית ועודם מהווים שיחת היום-יום של מיליוני אזרחים, גדולים וקטנים, שבין-לילה הפכו לאוהדיה של אלופת המדינה בכדורסל. האיש, דני עטר, שאת נושאי החינוך וכמוהו הספורט לסוגיו הוצבו מתחילת דרכו בראש סדרי עדיפויותיה של המועצה שבראשה הוא עומד, מצהיר חגיגית, כאן בראיון ראשון עימו, בפני אלפי הצופים שנדחקו בערב חגיגות הניצחון באולם הכדורסל בגן-נר ומחוצה לו: "עד סוף חודש אוגוסט יושלמו עבודות הרחבתו של אולם הספורט בגן-נר לקראת אירוח שחקני אירופה במסגרת ה"יורוקאפ" ולפעילות בעונה הבאה".
גם על בשורתו של רענן כץ, לתמוך בקבוצה האלופה שהתקבלה בתשואות רמות, מודיע עטר: "אנו בשיחות מאד מאד ענייניות עם רענן כץ, בעניין העמקת מעורבותו בקבוצה", ואילו להמון הסואן שזעק למאמן הלאומי "הישאר", הישאר": מרגיע עודד קטש: "המקום (גן נר) קוסם לי ואיני רואה כל סיבה שלא אשאר פה, כי כאן החלומות מתגשמים... איתכם"!!!
 
קבוצת מכבי תל-אביב משבוע שעבר כבר לא נחשבת לתופעה יוצאת דופן בכדורסל העולמי ואולי בספורט העולמי. ביום חמישי נחלה "מכבי" תבוסה קשה, כאשר קבוצת הפועל גלבוע\גליל גברה עליה הרואית ב-90 מול 77 נקודות וקשרה לעצמה כתרים של אלופת המדינה בכדורסל לשנת 2009-2010 . דני עטר, ראש המועצה האזורית הגלבוע, שטיפח מתחילת דרכה את הקבוצה, ליווה אותה בעליות ובמורדות והפקידה בידיו המקצועיות של מנהל הקבוצה, ירון אוחיון, עדיין נתון, ובצדק, בשיכרון הניצחון וחש כמוצא שלל רב.
הראיון :
דני, שתף אותנו בתחושותיך...
קשה לי לתאר במילים את ההרגשה של הניצחון, את שריקת הסיום, את ההמון המריע לקבוצתנו. המעמד היה מרגש ביותר, המשחק ביטא סטייל אמיתי, הניצחון היה על חצי גמר נגד ירושלים והגמר נגד מכבי תל-אביב והוא העמיד את קבוצתנו ברמה הבינלאומית. היה כאן ניצחון הרוח על החומר במובן העמוק של המילה. זה פשוט היה מדהים ואין ספק שהוא ישפיע על הכדורסל והספורט הישראלי, ובכלל בעמקים הנפלאים שלנו. אין ספק שהאירוע ישפיע על הכדורסל ועל הספורט בכלל בישראל.
 
מקומה של צלחת ליגת ה-WINNER  היא מעתה בגלבוע מה זה עושה לך כאיש שחלם על היום הזה?
ראשית, לא היה יום מאושר יותר מאשר הניצחון. מגיע בהחלט לגלבוע שצלחת הנצחון תהיה כאן אצלנו. היא מבטאה את ניצחונם של הצוות המקצועי שבו התברכה המדינה, צוות שהוביל את מהלך המשחק בצורה כל-כך חכמה וכל-כך עוצמתית, היא גם שייכת לקהל היוצא מהכלל בגלבוע שלנו.
אחרי המשחק, האם יצא לך ללחוץ ידיים לצד השני? מכבי?
לא, למי היה ראש לחשוב על כך. השמחה היתה כה גדולה, הייתה התפרקות מתחים, שלא חשבתי על דבר אחר חוץ מלחגוג עם הצוות ואלפי האוהדים.
 
האם יש סיכוי שצוות השחקנים בהרכב הנוכחי, ליאור עודד, ועוד ימשיכו לעונה נוספת?
אין לי תשובה מוחלטת וגמורה. הערכתי היא שכן. אני לא יכול לבסס אותה חוץ מעל התובנות המצטברות במשך השנים שאני מכיר את הצוות. אני מעריך שכן, אני חושב שאין כיום בכדורסל הישראלי הרבה אתגרים שהם מעבר לאמן את גלבוע\גליל שהולכת להוביל את הייצוג הישראלי באירופה. אנחנו נהיה שם, וכבר נערכים לכך בעידודו של חיים אוחיון.
 
ניכר במוצ"ש כי אולם הספורט בגן נר, צר מהכיל את אלפי האוהדים, בעונה הבא הוא יארח קבוצות אירופיות עם משלחות אוהדים. איפה עומד כיום פרויקט ההרחבה של האולם?
נכון הוא כי במוצאי שבת נאלצו כ-1500 אוהדים לשהות מחוץ לאולם וחזו באירוע באמצעות מסכים, אגב, זה לא הפחית מהם את תחושת שמחת הנצחון ואני שמח על כך. "עד סוף חודש אוגוסט הקרוב, תושלם בניית אולם הספורט בגן-נר והוא יוכן לקראת המשחקים בעונה הבאה וכן יארח קבוצות מאירופה במסגרת ה"יורוקאפ".
רענן כץ, הפך בין לילה לאוהד של הגלבוע כולו. הוא התרשם מענוותם של חברי קבוצת גלבוע\גליל והצהיר על תמיכתו בה. האם ניתן לומר שיש לך שותף נאמן לחיזוק הטיפוח בקבוצה?
אני וכץ בשיחות מאד מאד ענייניות, בעניין העמקת מעורבותו בקבוצה, באופן כזה, שבבוא היום, השתלבותו בניהול הקבוצה תהיה דבר טבעי ואלגנטי.
 
התהלכה שמועה שהתחייבת בפני רבים שבמידה וגלבוע\גליל תהיה אלופת המדינה, אתה תשיל מגופך 20 ק"ג. האם תעמוד בהתחייבות?
קודם כל זה נכון, ואני מתכוון לעמוד בהתחייבותי. כבר בליל הנצחון התחלתי בדיאטה. כל הקרבה, למען קבוצתנו ראויה לביטוי. היא חוללה את הבלתי יאומן אליפות ישראל בכדורסל!!!"    

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים