רכזי חינוך בגלבוע יקיימו מפגשים לאורך שנה"ל לצורך חיזוק איכויותיה של מערכת החינוך בגלבוע
במועצה האזורית הגלבוע, התקיים השבוע, מפגש ראשון של רכזי חינוך ביישובים, שמטרתו להעמיק את הקשר בין המועצה ומחלקת גיל הרך לבין הישובים ומשרד החינוך, תוך תיאום ציפיות ועבודה. כמו כן הוחלט על קיום סידרת מפגשים לאורךהשנה, על מנת לקדם את איכויותיה של מערכת החינוך בגלבוע. את המפגש פתח דרור ללוש,ראש מינהל החינוך במועצה, שציין בדבריו כי מטרת מינהל החינוך היא "שפה חינוכית אחת", עם שילוב של ערכים מקומיים בכפוף לתוכנית "שפת המצוינות בגלבוע"! "אני מאמין שהעבודה הקשה שלפנינו תתרום לביסוס מערכת החינוך והתרבות, לשיפור איכויותיה וחיזוק מעמד החינוךבגלבוע", אמר ראש מינהל החינוך.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שהנחה את ראש מינהל החינוך בקיום מפגשי רכזי החינוך, ציין כי מפגשי רכזי חינוך לאורך שנת הלימודים נועדו לעצב עוד יותר את המחר של ילדי הגלבוע, החל מהגיל הרך. "המפגשים יאפשרו לרכזי החינוך מתן ביטוי מקצועי, שבאמצעותו יוכלו לתת מענה לצרכים חיוניים להעשרת עולם ילדינו, החל מהגן, בית הספר ובדרכם למוסדות חינוך גבוהים", אמר ראש המועצה.
ראש מינהל החינוך הוסיף כי סדרת מפגשים ערכיים אלו, היאתוצר נוסף של עבודה משותפת בין מנהלת הגיל הרך,בראשותה של חגית לוין ובפיקוחה של מפקחת גני ילדים, קלאודיה אוסטרובסקי. "פרסחינוך ארצי, תו גן ירוק, וגן ניסוי, הם חלק מהצלחות של שנת הלימודים תשע"א ואנו במרץ להישגים נוספים בגני הילדים גם בשנת הלימודים תשע"ב" סיכם ראש מינהל החינוך.
כתבנו מציין כי על סדר יומם של מינהל החינוך ומחלקת הגיל הרך: תכנית "מעברים", "אופק חדש", תכנית "קרב",תכנית מיל"ת – היכרות עם מדריכות וועדת חינוך, הגדרת תפקידים ותחומי אחריות ברשות, במשרד החינוך ובישובי הגלבוע.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים