שם הישוב

שם הגננת

כתובת בית

טל' בגן

אביטל ממ"ד

שמחה אלפסי

רח' מנחם אוסישקין 63/4 עפולה

6420279

אדירים ממ"ד

דנה כהן

רח' הנוטר 3 עפולה

6499115

ברק

אורלי אברהם

מושב מיטב 6 ד.נ יזרעאל

6499394

גדיש ממ"ד

בת אל אסרף

אדירים

6420053

גן-נר  תמר ממ"ד

שולה עמר

אדירים 44

6401486

גן-נר שקד

אוסנת אברמוביץ

גן נר, 149

6401485

גן-נר תאנה

איילת פינסקר

היוגב, 19232

6421761

גן-נר ארז

אלין ברזילי

חבר, 41

6402044

גן-נר אתרוג

ענבל מלכה

בית 54, גן נר

6425391

גן דבורה (חבר חדש)

עידית לוי

מולדת

6499265

כפר יחזקאל

טקלה ליידן

מולדת

6070287

ט.ח. כ.יחזקאל

הגר שיין

רח' חצב 467, גן נר

6537010

חבר

יעל שינו

גן-נר ת.ד 207

6499265

מולדת – עופרים

עופרי פינטל

עין חרוד מאוחד

6511133

מולדת – אורנים

לילי לוי

קיבוץ חמדיה 10855

6511135

מולדת – רימונים

ענת רוגובסקי

תל יוסף

6511132

מגן שאול

עינב בכנר נאמני

מולדת

 

מיטב ממ"ד

חנה אפרתי

רח' תדהר 13 א' עפולה

6528637

מלאה ממ"ד

שוש ישראלי

נוף הגלבוע 6, בית שאן

6420037

חובה ניר יפה

נאוה סורפין

מושב רם און

6420167

ט.ח. ניר יפה

אילנה שוקרון

צפון, 153, גן נר

6522450

פרזון ממ"ד

רונית שרעבי

רח' האורנים 28/2, עפולה

6420395

רם-און אורנים

יפעת שקד

חבר 11

6499634

רם-און שקד

איילת בן ברוך

רח' האגוז,24 עפולה, 18396

6499557

רם און חדש

לימור אליהו

מושב אביטל 25 תענכים

6499620

רמת צבי

ליז אייש

ניר יפה, 168

6531294

בית אלפא

ענת לב

בית אלפא

6533017

חובה בית השיטה

אירית ירדני

בית השיטה

6536069

ט.חובה בית השיטה

עדי שחם

מולדת

6536060

ט.ט. חובה בית השיטה

שקד חזות

מולדת

 

גבע

סנאית מנדל

כפר תבור , 97, 15241

077-7735740

ט.ח. גבע

גלית נווה

רח' הגלבוע 14/6 בית שאן

 

חפצי בה

שרי בלס

חפצי בה, 19135

6534437

יזרעאל

אורלי ברזק

גבע, 18915

6598205

ט.ח. יזרעאל

עדי צמח

קיבוץ עין דור

 

עח"א

ענת מזרחי

 גן נר חצב 480

648653

ט.ח. עח"א

זוהר מלר

קיבוץ בית השיטה

 

עח"מ

עינת ביטון

עח"מ, 18965

6485388

עח"מ חדש

אהובה שני

קיבוץ נווה איתן

6485387

תל יוסף

זוהר בן דוד

דב ברכאן 11 עפולה

6534875

ט.ח. תל יוסף

מירב רחימוב

שכונת אלומה תל עדשים

 

גן אור טיפולי

חיה צויג

 

6420322

 

סוג הגן

גננת

טל' בבית

מוקיבלה

חובה 1

ג'ראמנה זהריה

6400307
0505474084

 

חובה 2

זיאדאת ראיקה

6400415
0507701037

 

חובה 3

חמאד  הנא

6400665
0524659684

 

ט.ח. 1

ג'ראמנה מנאל

050-9570794

 

ט.ח. 3

מסאד נורה מוחמד

054-2158090

 

ט. ח. 4

ח'לף נאהד עבד אללטיף

6400537

 

ט.ח. 5

קאסם אינתסאר

050-8828577

 

ט. ח. 6

ג'ראמנה לילא

6400595

 

טיפולי

ג'ראמנה בסמה

6400203    0524796886

סנדלה

חובה 1

עומרי ניהאד מוסטפא

0508553412

 

חובה 2

עומרי מיסא מוחמד

0509383051

 

ט.ח. 2

עומרי הדיל

0505891307

נאעורה

חובה 1

עומרי סאוסן

6490550

 

חובה 2

זועבי ספאא

6420839   052-8806033

 

ט. ח. 1

אשמוז דארית

6765041

 

ט.ח. 2

עומרי ראידה

052-8776637

 

ט.ח. 3

אסמאא עומרי

050-8674368

טייבה

חובה 1

רופידה עומרי

0546838557

טייבה

ט. ח. 2

ופאא סקור

052-4331773

טייבה

ט.ח. 1

זועבי מרים

6531484

טמרה

חובה 1

עזאיזה יאסמין ח'אלד

0526640068

טמרה

ט.ח. 2

מסאלחה ורדה

0504250657

טמרה

ט.ח.1

קאסם אסראא

0525095190

 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים