המועצה פינתה עדר בקר שפלש מהגליל התחתון לגלבוע ,העדר היווה מיטרד תברואתי לסביבה וסיכן צירי תנועה
עדר בקר, בבעלותו של תושב אחד הכפרים בגליל התחתון, שמנה כ-100 ראשי בקר, ואשר התמקם באופן בלתי חוקי, באחת החורשות, סמוך לישוב "חבר" שבגלבוע והיווה מטרד תברואתי מסוכן לסביבה, פונה השבוע, בהנחיית סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, ראש מינהל השירות, ע"י אנשי הפיקוח והתברואה של המועצה והורחק למקום מאושר ע"י משרד החקלאות.
 
תחילה התבקש בעל העדר לפנות את עדרו, ומשלא עשה זאת, פנה סגן ראש המועצה למשרד החקלאות ולסיירת הירוקה, ולאחר שקיבל את הסכמתם לפינוי העדר, הנחה אלהרר את הגורמים במועצה להרחקת העדר, לפנות את הפרות תוך 24 שעות. מנהל מחלקת הפיקוח על הבניה ורישוי עסקים במועצה, מיקי יוסף ומפקח התברואה יובל אסייג, פעלו בנחישות ובמהירות, תוך שיתוף גורמי משרד החקלאות והרחיקו את עדר הפרות.
יובל אסייג ציין כי עדר הפרות היווה סכנה לא רק תברואתית לאזור כולו, אלא גם סכנה חמורה לתנועה שבצירים הסמוכים, למקום בו עמד העדר.
סגן ראש המועצה רמי אלהרר שיבח את נציגי משרד החקלאות, את הסיירת הירוקה וכן מחלקות הפיקוח והתברואה של המועצה, על פעילותם המהירה שהחזירה לדבריו לתושבי האזור את ה"ריאה הירוקה", שהתאפיינה באזור, לפני פלישת עדר הבקר.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים