מועצה אזורית  הגלבוע תשפץ בתי קשישים בתענך
 
המועצה האזורית הגלבוע, בסיוע משרד הבינוי והשיכון יוצאים בימים אלה במבצע שיקום בתי קשישים בישובי התענך. מדובר בבתים שנבנו בשנות החמישים, ושמזה כ-60 שנה, נוצרו בחלק מהם פגמים המצריכים שיפוץ ושדרוג.
 
מהנדס המועצה, בני סגל מסר כי באחרונה הוצא מכרז עבור החברות הקבלניות לשיפוצים, לקראת בחירת הזוכה לביצוע הפרויקט. במסגרתו, מציין מהנדס המועצה, יבוצעו שיפוצים, במידת הצורך, שיכללו בין השאר, תיקונים משמעותיים לחיזוק המבנים, זיפות הגגות, ריצוף הרצפות, צנרת והשירותים.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שהעלה את הצורך בביצוע שיפוצים ושידרוגים בבתי הקשישים, בפני משרד הבינוי ופועל להוצאתו לפועל ביתר נחרצות, אמר כי הוא משוכנע ששיפוץ ושדרוג בתיהם של ותיקי התענך, ישפר במידה ניכרת את איכות חייהם ונוחותם האישית. "המועצה מושיטה יד תומכת ואוהבת לרווחתם ונוחותם של ותיקי ישובי התענך שמתחילת דרכם, עיצבו את אורח החיים בישוב והטביעו בו את חותמם האנושי בזיקתם לאדמה ובהעשרת חיי החברה", אמר דני עטר.
  
ממשרד הבינוי והשיכון, נמסר, כי הרעיון העומד מאחורי הפרויקט הוא שדרוג בתי הקשישים, שנבנו בשנות החמישים ולא שוקמו או שופצו במשך שלושים-ארבעים שנה. המשרד שותף לפרויקט השיקום, הכולל טיפול ושיפוץ של המבנים, שדרוג וצביעה עם דגש רב על נושא הבטיחות, החשוב כל כך עבור ביטחונם האישי של הקשישים.
 
רחל ברנע, מנהל המחלקה לשירותים במועצה, מסרה כי עבודות השיפוץ והשדרוג יבוצעו בבתיהם של קשישים בישובי התענך, שנמצאו עומדים בפני קריטריונים של שירותי הרווחה. "בשלב זה נרשמו 10 קשישים לשיפוץ בתיהם. אנו ממשיכים באיתור קשישים הזכאים להיכלל בפרויקט ומשוכנעים שנשביע את רצון הנזקקים לשיפוץ דירותיהם", אמרה מנהלת שירותי הרווחה במועצה.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים