בכך יאכפו הפקחים את תקנות המשרד לאיכות הסביבה בקרב ישובי המועצה, ויטילו קנסות במקרה הצורך.
 
במטרה להגביר את רמת איכות החיים של תושבי הישובים בגלבוע, הקים מינהל השירות לתושב במועצה האזורית הגלבוע, צוות מפקחים שמטרתו לאכוף את תקנות המשרד לאיכות הסביבה, במניעת מפגעי רעש בישובי המועצה. השבוע הוכשרו חברי הצוות בהפעלת מכשיר מתוחכם למדידת רעשים, לקראת הצטיידותם במכשירים אותם רכשה המועצה. חברי הצוות, ובראשם שלומי גרנוב, מנהל מחלקת איכות הסביבה וחזות הישובים במועצה וכן קצין הביטחון של המועצה, סיימו השתלמות בת יום אחד בתל אביב ובקרוב יצטיידו במכשיר למדידת רעש.
 
סגן ראש המועצה וראש מינהל השירות, רמי אלהרר, ציין כי המועצה, בראשותו של דני עטר, המקפידה על יישום תקנות המשרד לאיכות הסביבה במניעת מטרדים למיניהם, תפעל ביתר שאת, באמצעות המפקחים על איכות הסביבה, במדידת רעשים, במטרה להפחית במידה משמעותית את עוצמתם, הנגרמים מגורמים שונים, סמוך למגורי התושבים. "הרעשים מהווים אחת הבעיות הסביבתיות הנפוצות באזורנו. הם פוגעים באיכות חיינו ועלולים לגרום נזקים בריאותיים, לכן קיימת במועצה התייחסות ממוקדת למיגור מטרדי הרעשים", אמר אלהרר. לדבריו, על גורמי מטרדי רעש יוטלו קנסות כבדים.
קצין הביטחון של המועצה מסר כי המפקחים סיימו בהצלחה את הכשרתם במדידת רעשים ושבקרוב יהוו "אוזן קשבת" לחיסול מטרדי הרעש בשטח שיפוטה של המועצה.

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים