שלוחת אוהלו בגלבוע, כך סוכם השבוע בין מחלקת הספורט במועצה לבין הנהלת המכללה לחינוך גופני אוהלו.
המכללה תקים שלוחה במרחבי הגלבוע, ובמסגרתה יתקיימו החל מהעונה הבאה קורסים למדריכים-ומאמנים בקרב סטודנטים תושבי הגלבוע.
היוזמה נולדה לאחר ששלומי איל, מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי בגלבוע , ביקש לקרב את החינוך לספורט ולהביאם לישובים עצמם כתפישה כוללת של ספורט  כדרך חיים.
במסגרת הנושאים שסוכמו , נקבע כי מחלקת הספורט במועצה תבדוק אפשרות לקיים קורסים כבר בעונה הבאה, למדריכים ומאמנים כשלוחה במקום. המכללה תשתתף בארגון מפעלי ספורט של בתי הספר (עד 4 בתי"ס בשנה) במסגרת חובת הסטודנטים כחלק מהכשרתם כמורים לחינוך גופני .
לדבר איל, התוכנית השנתית תוכן בשיתוף פעולה של מחלקת הספורט הרב תחומי ומחלקת החינוך של המועצה שבהנהלת דרור ללוש, וכן בהמלצת המורים לחינוך גופני מבתי הספר וזאת כמובן, באישור ובפיקוח משרד החינוך. כמו כן, במסגרת המחוות ההדדיות, ירצה שלומי אייל רכז הספורט בפני הסטודנטים באוהלו פעמיים בשנה בנושאים שיאושרו ע"י המכללה.
דני עטר, ראש המועצה, אמר כי הקמת שלוחה של המכללה לחינוך גופני של "אוהלו" במרחבי הגלבוע, היא יוזמה ברוכה וציין כי הוא משוכנע שתהווה נדבך מרכזי בחיי הילד והנער, כאשר באמצעותה יתאפשרו התמודדויות תחרותיות עם הישגים גופניים.
שלומי אייל: "המכללה תשלב סטודנטים לחינוך גבוה, בבתי הספר באזור (על-פי מגוריהם) במסגרת ימי ההוראה שלהם. בפעילות יקיימו בגלבוע הסטודנטים ממכללת אוהלו הפעלות ואירועים מרכזיים של בתי הספר ובכך תהיה רמת הארגון והשיפוט איכותיים ביותר!! פעילות הארגונית של הסטודנטים יוכרו כיחידות לימוד במסגרת תוכנית הלימודים. אין לי ספק שהמכללה תשמח לסייע בכל תחום מקצועי במסגרת שיתוף הפעולה בינינו".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים