ביום חמישי האחרון נערכה מסיבת סיום לסיכום שנת פעילות ראשונה, ליחידה לקידום נוער של המועצה, בבריכת השחייה בניר יפה, בהשתתפות תלמידי היחידה והוריהם. כמו כן נכחו בה נציגי המועצה, מנחים ממשרד החינוך ואישי ציבור.
אורחי הטכס צעדו על גבי שטיח אדום, כמו בטקס אוסקר, נהנו ממזנון עשיר שהוכן ע"י מסעדת נשנש וכן מאטרקציות שארגנו בוגרי היחידה.
"קיר טיפוס" עטור תפאורה ססגונית, בגובה של שישה מטרים, הציג את סיכום השנה בנושא קורס האתגרים שעברו תלמידי היחידה בשנה האחרונה, בהנחייתו של חגי ביין מ"אורחות בגלבוע". את הטקס הנחו שני תלמידי היחידה - אורן שהרבני ואופיר יפלח.
ברוכי מגל, ראש מינהל הנוער במועצה בירך בשם ראש המועצה דני עטר את משתתפי הטכס, ובתוכם הבוגרים המסיימים."הקמת היחידה" אמר מגל,  "הייתה משימה לא קלה, אך מעשה נכון, ואנו שמחים כי עם סיום השנה, הצלחנו להגיע להישגים מרשימים" אמר מגל. הוא הודה לצוות היחידה שעבד ועדיין עובד קשה, כדבריו, להצלחתה.
נציגת ההורים, חדווה שהרבני ציינה בשם הורי התלמידים כי הנתינה ההדדית, הינה ערך חשוב, שכל אחד מהצדדים יוצא מרוצה ממנה. "הנתינה מהלב ללא תנאים מעניקה לנותן וגם למקבל תחושה של שיתוף והדדיות. בפרויקט 'הילה', המוטו הוא הנתינה, המאפיינת את בוגרי היחידה, נתינה שחוו אותה יום יום", אמרה נציגת ההורים.
מנהלת היחידה לקידום הנוער, דיקלה בן משה, הודתה למשתתפים, ובתוכם ההורים, צוות היחידה, המורים והנערים. כמו כן הביעה הוקרה ל''מרכז סקרנות'' בקיבוץ גבע, שהיוו לדבריה, בית של ממש לנערי היחידה לקידום נוער, ובכללם אורה, הילה ואורי, על הנתינה והמאמצים לאורך כל השנה האחרונה.
שיאו של הטכס היה פרידה וחלוקת שי לבוגרי היחידה, וכן חלוקת שי לתלמידי היחידה שנשארים, למורים ולצוות. בחלק האומנותי של הטכס התקיימה הופעה של תיאטרון פלייבק שסחף את הקהל והתלמידים. את האירוע סגר ערב קריוקי בעריכתה של נווה מזל תרים מצוות Exspoz וכן שחייה לילית לתלמידי הפרויקט, באווירה מהנה ומגבשת.
דיקלה בן משה מנהל היחידה סיכמה כי: "עברנו שנה לא פשוטה של המון עליות וירידות, אך יחד עם זאת אני שמחה על הישגינו בשנה הנוכחית ומקווה כי בשנה שתבוא עלינו לטובה תהיה שנה של הצלחות והישגים הן בתחום החברתי והן בתחום הלימודי כאחד".

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים