בהיצע של מקצועות ומיומנויות פותחת השנה   היחידה לקידום הנוער במוא"ז הגלבוע את פעילותה
היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע,פתחה שנת פעילות חדשה לתלמידי היחידה, בטכס חגיגי, שכלל הפנינג עם דוכנים, כאשר בכל דוכן ישב ספק מיומנות-חברתית, עם היצע של פעילות לשנת תשע"ב, כמו תדמיתנות, הכנה לצה"ל, סיורים בארץ, אתגרים, ומקצועות - נגרות עיצוב שיער,בישול ואפיה, יזמות צעירה וגם ברידג'.
בטכס השתתפו ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, מנהלת היחידה לקידום נוער, דיקלה בן משה וכוכבה רוזנפלד, נציגת "מאור פנים", התומכת בחלק ניכר של מיומנות היחידה.
מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה, דקלה בן משה,מסרה כי מטרת ההפנינג נועדה לחשוף את ההורים והתלמידים לשלל תוכניות קיימות ביחידה ולאפשר לתלמידים לבחור מיומנות שנוגעת לליבם. "במסגרת ההיצע המקצועי, בלט העמדה של הכנת ברכות שנה טובה. כל הורה ותלמיד שהגיע קיבל מספק המיומנות קטלוג מיומנויות עם הסבר על כל מיומנות", מסרה בן משה.
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, שנכח בטכס וערך היכרות עם תלמידי היחידה החדשים והוריהם, בירך את התלמידים בשנת פעילות פורייה ואיחל להם ולהוריהם שנה טובה. כמו כן שיבח את פעילותה של מנהלת היחידה לקידום נוער וציין כי מטרת העל של היחידה שבראשה היא עומדת, היא להגיע לכל נער ונערה גם בתחום הלימודי וגם בתחום החברתי.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים