לראשונה בישראל תיערך אליפות ישראל במקצוע ה- קייט סרפינג בשיתוף עם מ.א.הגלבוע ובשיתוף עם עמית ענבר וחברת Kite way.  ענבר הוא אלוף אירופה וסגן אלוף העולם לשעבר בגלישת רוח וממאמני נבחרת ישראל.
 
הארוע יתקיים במאגר חגאי הנמצא סמוך לקיבוצים עין חרוד איחוד ומאוחד, בתאריך 20 באוגוסט החל מהשעה 12:00 וישתתפו בה מיטב הגולשים בישראל וביניהם האלופים האולימפיים ,אלוף אירופה בגלשני רוח שחר צוברי ולי קורזיץ ועוד. התחרות היא בשיתוף עמית ענבר מחברת kite away .
עוד בתחרות יתקיים הפנינג של אקסטרים ומוסיקה  כשבנוסף למקצי התחרויות יוכל הקהל להנות מעמדת טרקטורונים, עמדת גלשני סאפ- (חתירה).גלשני רוח ומוסיקה של מיטב התקליטנים בישראל: 636 סאונד, Big cheym Mystical youth Sound Sabbo-soulico, Abuya-sound Galit-greener-sundsister-campos 106 fm, Tabac sund system, Hectic, Walter Einstein, Mc jahntan.
"גלישת עפיפונים" Kite surfing) ) הינו הספורט הימי המתפתח ביותר כיום. מדובר בבין כלאיים-גלישת רוח, wakeboarding, גלישת גלים והעפת עפיפונים.
גולש הקייט סרפינג עומד על בורד אשר עליו מקום להכניס את הרגליים. הכוח בא מהמצנח/קייט אשר מחובר אל הגולש על ידי רתמה אשר יושבת על מותני הגולש הנקראת טרפז.
בשנת 1998 היו ברחבי העולם כ-30 גולשים לערך בעוד כיום יש למעלה ממיליון גולשים. בישראל המקום בו מורשים הגולשים לגלוש הוא בית ינאי ובחו"ל נפוץ הספורט בהוואי, מאורציוס, סיישל ועוד.
דני עטר ראש המועצה ציין כי : "מדובר באירוע ייחודי ברמה עולמית המתקיים למרגלות הגלבוע, ואל מול מרחבי הנוף היפיפה המשתרע מנגד  החיבור בין ענף ספורט זה  ,לעולם המוסיקה, הטבע,והתרבות הוא טבעי ומתבקש לנוכח התמונה הפסטורלית.  
לוח זמנים:
12:00-14:00 הפנינג גלישת SUP- ניתן יהיה להתנסות בספורט החדש ותיערך תחרות בסגנון מרוץ שליחים בין משתתפי האירוע.
14:00-18:00 תחרות קייט סרפינג – טובי הגולשים בארץ יופיעו לתחרות פריסטייל.
 18:30 - טקס סיום התחרות, חלוקת פרסים במעמד ראש המועצה דני עטר
19:00 תחילת הופעות להקות הראגיי מקומיות ופתיחת מסיבת לילה ענקית לקהל.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים