בבית הספר "עמק יפה" שבגלבוע, נערך השבוע טכס השקת ספר, המכיל בתוכו תקציר מפגשי לימוד בבית המדרש של בית הספר שהתקיימו בשנה שחלפה. מדובר בספר המשחזר מיגוון פעילויות  שונות, שהועברו  במסגרת פעילותו של בית המדרש. טקס ההשקה  נערך במעמד ראש מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע דרור ללוש, מנהל בית הספר קובי רוימי, מפקחת בית הספר ההתיישבותי אורנה פרידמן, מפקחים, הורים ותלמידי בית הספר.
 
הערב נפתח בטעימות מתוקות של ריבות שהוכנו בסדנה לכלכלת בית, ובמהלכו נטלו חלק משתתפי הטכס בלימוד מרתק ומרגש בחברותות.
 
רוימי, מנהל בית הספר, מסר כי קבוצות ההורים והתלמידים למדו סיפור שעסק ב"לידה". "מדובר בסיפור שיצר תחושה קרובה עד מאוד, לזו שחווינו עם הוצאת הספר. לאחר החברותות התכנסנו לטקס השקת הספר שמכיל בתוכו, בין השאר, גם  חוויות והדים שהביאו התלמידים והצוות בתהליך לימודיהם, כולל כלים להעשרת הדיון הטקסטואלי וכן תובנות להעמקה, שהעלו המורים לקראת כל מפגש", סיכם מנהל בית הספר.
לדבריו, הספר הוא תוצר נהדר ומרשים, שהופק ע"י צוות בית הספר. את הערב חתם מופע פיוטים של ההרכב המוסיקלי 'תפילאלת' שהשמיע מנגינות נעימות וגעגועים מן העבר.
 
קובי רוימי: "ערב ייחודי זה לא היה יכול להתקיים ללא רוח ההתגייסות והשותפות המלאה של כל אנשי הצוות ב'עמק יפה' שנרתמו למשימה ברצון ובלב רחב ואוהב".


 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים