תלמידי היחידה לקידום נוער בגלבוע סיימו השבוע בטקס נכבד, את תרומתם לקהילה למען ותיקי הישובים במרכז "דורות בגלבוע". הטכס נערך במרכז "דורות בגלבוע", והשתתפו בו מנכ"לית המרכז, מרים ורד, סמנכ"לית עמותת "מאיר פנים", ד"ר שלומית שולוב-ברקן, שלומי גרנוב, מנהל המחלקה לאיכות הסביבה וחזות הישובים במועצה האזורית הגלבוע, מנחת תכנית הסיום החגיגי, כוכבה רוזנפלד, ותיקי "דורות בגלבוע", צוות היחידה לקידום נוער ותלמידיה.
בחודשיים האחרונים ביצעו התלמידים פרויקט של תרומה לקהילה בדורות בגלבוע. במסגרת הפרויקט, בנו התלמידים ספסל ישיבה ואדניות מחומרים ממוחזרים, על טהרת האקולוגיה, בהדרכתו של יניב שרייבר מנחה התוכנית. הפרויקט הוא חלק מתוכנית נוער למען הקהילה, הפועלת ביחידה לקידום נוער, במימון המוסד לביטוח לאומי ועמותת "מאיר פנים", המפעילה את התוכנית.
מנכ"לית מרכז "דורות בגלבוע", מרים ורד, הודתה לתלמידים מהיחידה על תרומתם הנאה למרכז "דורות בגלבוע" וציינה כי היא מעריכה מאד את עבודתם ומצפה להמשך שיתוף פעולה איתם. סמנכ"לית עמותת "מאיר פנים", ד"ר שלומית שולוב-ברקן, בירכה את הנערים על עבודתם והעלתה לשבח את חשיבות תרומתם לקהילה, כערך עליון.
 
כמו כן בירכו את התלמידים, שלומי גרנוב, כוכבה רוזנפלד , ותיקי הישוב מדורות בגלבוע. במסגרת הטקס הוענקו לנערים שנטלו לקחו חלק בפרויקט, תעודת השתתפות בסדנא לבנייה אקולוגית. דיקלה בן משה מנהלת היחידה הביעה את שביעות רצונה מפעילותם של בני טיפוחיה ואמרה כי היא גאה בהם, על שהקדישו מזמנם למען פרויקט חשוב זה, שתרומתו לקהילה היא ערך עליון וחשוב. "אנו ביחידה מנסים להעביר מסר ערכי זה של עשייה ברוכה לכל תלמיד ותלמיד", ציינה מנהלת היחידה לקידום נוער.
 ברוכי מגל ראש מנהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שיגר ברכה למארגני ומשתתפי הטכס וציין כי פעילותם של הנערים למען הקהילה הוותיקה, שזורה באמות מידה אנושיות וערכיות שאין להן אח ורע.
 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים