תנועת הצופים תפעל גם בכפרי הגלבוע
דני עטר: "תנועת הצופים בכפרים תעצים את קשרי הדו קיום בין בני הנוער מהישוב והכפר"
במועצה האזורית הגלבוע, התקבלה באחרונה, החלטה על תחילת פעילות תנועת הצופים, בחמשת כפרי הגלבוע. ההחלטה, פרי יוזמתו של ראש המועצה, דני עטר, התקבלה במסגרת ישיבה שהתקיימה לפני מספר ימים, בהשתתפות יו"ר התאחדות הצופים בישראל,יהודה פישר, אילן זילכה, ראש תנועת הצופים בישראל, נעמן שחאדה מזכ"ל תנועת הצופים במגזר הערבי, נאיף זועבי, רכז המפעלים של מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה; ונורית מלמוד, רכזת הנוער ותנועת בני המושבים.
במהלך הישיבה, ניתנה סקירה ע"י שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה, בדבר התשתיות הקיימות בכפרים כמו מתנסים ורכזי נוער וכן מד"צים המוכנים להתחיל מיידית את הפעילות. "הישיבה היתה מועילה מאד והוחלט כי בקרוב,יוחל בהכשרה של צוותי רכזים בכפרים, בהובלתו של נעמן שחאדה, כאשר תחילת הפעילות בכל כפר, תהיה מייד בתום הכשרת צוותים", מציין עינב.
לדבריו, תנועת הצופים הארצית תקצה סכום של כ 15000 ₪ לטובת הקמת תזמורת תנועתית,שהיא אחד מהמאפיינים הבולטים של התנועה
כתבנו מציין כי קיום פעילויות של תנועת הצופים בכפרי הגלבוע,תהי מושתת על ערכים של דו קיום בין נוער ערבי ויהודי, כאשר במסגרתה, יתמודדו חניכי הצופים עם אמות מידה של יצירת תשתית של מעורבות חברתית, תרומה לנוער בפתרון משברים, וכן עיצוב החברה בישוב בה מתגורר החניך.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, בירך את חניכי תנועת הצופים בכפרים וכן את מינהל הנוער והעומד בראשו ואמר כי תנועות הנוער בגלבוע, נחשבו לכוח דינאמי המעצים את הדו קיום בין ישובי וכפרי הגלבוע. "פעילותם של חניכי תנועות הנוער בחברה האנושית שבאזורנו, תורמת רבות לחיזוק הקשרים בין הנוער היהודי והערבי, ובכך גאוותנו",אמר ראש המועצה.    

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים