בימים אלה מבצעת החברה הכלכלית של מועצה אזורית הגלבוע, עבודות פיתוח מגוונות  במוסדות החינוך של המועצה. במסגרתן, הסתיימו לאחרונה, עבודות הסדרת הנגשה לילדים לקויי שמיעה ב-13 כיתות ובגני ילדים הרחבת כיתות, מעבר למבנים חדישים , שיפוצים בבי"ס עמק חרוד,תיקונים שונים והסדרת כבישים ושבילים.

 רני לב, מנהל תחום בינוי בחברה הכלכלית, מסר כי העבודות התבצעו על פי התקנים הנדרשים ובפיקוח מלא של גורמי חינוך ובינוי גם יחד.

בבית הספר הרב-תחומי "עמל" עמק חרוד, מבוצעות כעת, עבודות טיח, ריצוף, חיפוי אבן בקירות חיצוניים וכן איטום בגגות. לדברי רני לב, העבודות מבצועות בין הפוגת הגשמים המועטים. "אנו תקווה כי לקראת חודש אפריל-מאי, יסתיים שלב ב' של העבודות ובית הספר יהיה מוכן לאיכלוס", ציין מנהל תחום הבינוי במועצה.

  

ראש המועצה דני עטר, שיבח את פעילותה העניפה בתנופת הפיתוח של החברה הכלכלית ואת העומד בראשה ירון אוחיון, ואמר כי הרחבת בתי הספר ובינוי הכיתות הן יעד מרכזי בפעילותה של המועצה למען תושבי ישובי הגלבוע וילדיהם. "במסגרת מאמצינו להרחיב את מערך הלמידה בתנאי נוחות ורווחה, פונו מבנים ישנים לטובת מבני קבע, מרווחים ומפוארים. "תנופת הבנייה, כוללת עשרות כיתות לימוד במוסדות החינוך בישובי הגלבוע, לרווחת התלמידים ולשביעות רצון הוריהם", אמר עטר. 

ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, אמר כי העבודות במוסדות החינוך בגלבוע, מאפשרות למידה נוחה יותר לרווחת התלמידים, "מבני החינוך של המועצה, מהווים היום, מודל איכותי לנוחותם ולרווחתם של תלמידי בתי הספר ושל ילדי הגנים" אמר ראש מינהל החינוך.

 

 


 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים