בימים אלה ניתן לבקר בבניין המועצה האזורית הגלבוע שם מוצגת תערוכה ייצוגית וייחודית של "פסלים סביבתיים" אותם יצרו ילדי קייטנות הגלבוע, שהופעלה ע"י מינהל החינוך במועצה. במהלך הבילוי בקייטנות, נפגשו הילדים עם מגוון רחב של פעילויות חוייתיות : בעלי חיים, אומנות, מוזאון, תנועה ועוד. יחד עם זאת, שולבו הילדים בפעילויות ערכיות, עליהן מושתתת מערכת החינוך בגלבוע.
אוסנת טוניאן, רכזת ההדרכה לגיל הרך במועצה, מסרה כי הילדים עסקו, בין השאר, בחינוך לזהירות בדרכים, למדו על תכנים למיניהם, יצרו וחוו את הנושאים. "עיקר הפעילות התמקדה בנושא איכות הסביבה, כאשר במסגרתה, נערכו סדנאות, בהן למדו הילדים על אפשרות המיחזור והדרך לשימוש חוזר במוצרים. כמו כן הם אספו חומרים וגרוטאות והביאו אותם לגן, וביחד יצרו פסל סביבתי משותף לכל גן. הפסלים הסביבתים מוצגים כעת בבניין המועצה, וניכר הוא כי יש התפעלות ממראה הפסלים על ידי באי המועצה", סיכמה טוניאן. היא מבקשת מהציבור להגיע לבניין המועצה וליהנות מהפסלים אותם יצרו ילדי הקייטנה.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים