המועצה סיימה את שנת 2009 בתזרים מאוזן וחיובי, המעיד על חוסנה הכלכלי ועל ניהולה המקצועי, כך קבע משרד הפנים, לאחר עיון בדו"חות שהוגשו למשרד, ע"י הגזברות של המועצה. ג'וואד זועבי גזבר המועצה, מסר כי לפי הדו"חות, הסתמן איזון חיובי המוכיח כי המועצה שומרת על תקציב מאוזן.
"חרף גזירות הקיצוצים שחלו על הרשויות והמצב הכלכלי הקשה, ששרר בשנה שעברה, הקפידה המועצה לשמור לאורך שנת 2009 על מסגרת תקציבית ונמנעה מהוצאות מיותרות. יתירה מזאת הרבעון הראשון של שנת 2010 שדוחותיו הוגשו אף הם למשרד הפנים מעיד על מגמה חיובית דומה", אמר גזבר המועצה.
כזכור, בישיבה שהתקיימה לפני מספר ימים במשרדו של שר הפנים אלי ישי, ואשר במהלכה אישר השר לראש המועצה דני עטר הקצאת תקציבים מיוחדים, לאור מציאות אופייה של המועצה כרשות מעורבת, בה חיים 40 אחוז תושבי הכפרים, המצריכה לדברי עטר הגדלת תקציבים ומשאבים, שיבח השר את ראש המועצה וציין בפניו כי מועצה המנהלת את תקציבה השנתי ללא גרעון, ראויה בהחלט להתייחסות חיובית לצרכיה באשר הם.
ראש המועצה ציין כי הוא זוקף את הצלחת איזון תקציבה של המועצה לזכותם של מנהלי ועובדי המחלקות של המועצה, ובראשם שני סגניו, רמי אלהרר ועיד סלים, וזאת, על תרומתם למאמץ הבראתה של הקופה הציבורית. "התנהלות כספית מאוזנת, היא עיצוב מאין כמוהו לתדמיתה החיובי של המועצה", אמר דני עטר.      

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים