המפקח המחוזי על קציני ביקור סדיר במחוז הצפון:"הגלבוע מצטיין במניעת הנשירה בחינוך"

תחת הסיסמא "מניעת נשירה וטיפול פרטני בילד", נערך לאחרונה כנס קציני ביקור סדיר (קבסי"ם) מחוזי, במועצה האזורית הגלבוע בהשתתפות עשרות נציגים  מישובי הצפון. בכנס ייצג המפקח המחוזי על קציני הביקור, סאלח סוואד את משרד החינוך ובמהלכו נשאו משתתפי הכנס, נושאים בעניין התהליך החינוכי, כמו ליווי מסע חינוך של תלמיד מטופל עד קו הגמר, ובין השאר, להביאו לידי כך שיסיים מסלול לימודי חינוכי שבעזרתו יוכל לרכוש תפקיד ולהשתלב בצורה תקינה ומכובדת בצבא, בשוק העבודה ובחברה.
דרור ללוש, יו"ר מינהל החינוך במועצה האזורית הגלבוע, שאירח את הכנס ציין כי מינהל החינוך בגלבוע, בהשראתו של ראש המועצה, דני עטר, מוביל מהלך חינוכי, החל מגיל לידה עד גיל י"ב, כאשר המגמה היא מניעת נשירה לאורך שנות הלימודים, המהווה לדבריו, התמקדות בתהליך התמדתו החינוכית של הילד.
"בגלבוע, אנו מחזירים את התלמידים הנושרים למעגל הלימודים ולתפקוד תקין במוסדות החינוך, וכל זאת, תוך קיום פעולות שיקומיות, הגברת מעורבות גורמי החינוך, וגורמי טיפול שונים במניעת נשירה", אמר ראש מינהל החינוך.
סאלח סוואד, המפקח המחוזי שיבח את מינהל החינוך במועצה ואמר כי בגלבוע נעשים מעשים נפלאים. "אנו רואים כאן עשייה מבורכת המתמקדת בטיפוח התלמיד ובמניעת נשירתו, כאשר טובתו, שאיפותיו לחיזוק תפקודו התקין הם בראש מעייני מינהל החינוך במועצה", אמר המפקח הראשי.

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים