השר להגנת העורף מתן וילנאי:"משרדי יפנה משאבים רבים למועצה אזורית הגלבוע שהיא דוגמא לרשות  ערוכה ומוכנה לשעת חירום"
 
"פעילותכם בתחום הגנת העורף במרוצת השנים האחרונות מרשימה ביותר, וניכר הוא כי הצעדים הנחושים אותם מקדמת המועצה בהנהגתו של דני עטר, ראש המועצה, ראויים לציון מיוחד. זוהי רשות מאורגנת היטב לקראת חירום, ומשום כך אנו נפנה משאבים רבים לחיזוקה מבחינה בטחונית".
 
את הדברים אמר השר להגנת העורף מתן וילנאי בביקור שערך לאחרונה במועצה האזורית הגלבוע.
את השר ופמלייתו קיבלו ראש המועצה דני עטר, סגניו, רמי אלהרר ועיד סלים, קצין הבטחון של המועצה ומנהלי מחלקות.
 
הביקור כלל סיור ב"מעבר הגלבוע", פגישה במפעל בטחוני וכן שיח עם תלמידי בית הספר הרב תחומי עמק חרוד. בהמשך התקיימה פגישת עבודה בין השר לבין מארחו, דני עטר ובמהלכה נתן עטר סקירה על פעילויותיה של המועצה בתחומי פיתוח, תעשייה תיירות ובעיקר בנושא מידת מוכנותה של המועצה על ישוביה לשעת חירום.
 
השר הביע את התרשמותו העמוקה מהיערכותה מתוכן הסקירה, ואמר "אנו עוזרים לרשות, היודעת לעזור לעצמה ואישר במקום את בקשותיו של ראש המועצה בהפניית משאבים לחיזוק הבטחון בישובי הגלבוע.
 
המשך, ביקרו השר וראש המועצה בבית הספר הרב-תחומי עמק חרוד שבגלבוע, שם התקבלו ע"י מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג. השר  השיב לשאלותיהם של תיכוניסטים, שבחלקם העלו את סוגיית השירות הצבאי אצל חרדים, וכן נושאים כמו התנדבות לשנת שירות, וגורלו של החייל גלעד שליט. השר וילנאי השיב כי הוא נמנה עם התומכים בגיוסם של חרדים לצה"ל ואמר כי על כל אזרח באשר הוא, חייב לתרום את חלקו למדינה, כי כולם אזרחי המדינה. הוא גם ציין כי המדינה מחוייבת להחזיר את גלעד שליט, אפילו בתמורה של אסירים עם דם על הידיים, "העיקר שגלעד ישוב להוריו במהרה", אמר ודבריו התקבלו בתשואות רמות.
השר הביע את התרשמותו מההיקף המוביל בארץ של מספר המתגייסים ליחידות מובחרות לצה"ל מקרב בוגרי בית הספר הרב תחומי עמק חרוד, ואמר כי "הנוער בגלבוע, הוא סוד כוחנו".       

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים