דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> המוא"ז הגלבוע זכתה השנה הרביעית ברציפות ב-5 כוכבי יופי
 
 
 
מועצה אזורית  הגלבוע זכתה השנה הרביעית ברציפות ב-5 כוכבי יופי 

דני עטר ראש המועצה: "
כוכבי היופי מסמלים את עשייה ועיצוב איכותי בסביבת חיינו בגלבוע"


הקריטריונים העיקריים: סדר וניקיון, שילוט והכוונה, שמירה על שטחים ירוקים, תחזוקת מוסדות ועוד..

המועצה לארץ ישראל יפה העניקה השבוע 5 כוכבי יופי לשנת 2011 , למועצה האזורית הגלבוע. זו השנה הרביעית שפרס יוקרתי זה מוענק למועצה, בתום תחרות "קריה יפה בישראל יפה", הנערכת מדי שנה.
התחרות כללה ביקורם של צוותי שיפוט של המועצה לישראל יפה, בישובים שונים של הגלבוע. אל חברי הצוותים נילוו סגן ראש המועצה וראש מינהל השירות לתושב, רמי אלהרר ומנהל מחלקת איכות הסביבה וחזות הישובים, שלומי גרנוב. חברי הצוות בחנו, תוך התרשמות חיובית נושאים, כמו סדר ונקיון, שילוט והכוונה, טיפוח ריאה ירוקה, גינון, תחזוקה של מוסדות ציבור וכן של מוסדות חינוך. כמו כן התפעלו מטיפוח יוזמות בתחום טיפוח הישובים.


כתבנו מציין כי בתום סיורי הצוותים, הועברו תוצאות הבדיקה למועצה לארץ ישראל יפה, וזו כאמור העניקה למועצה האזורית הגלבוע 5 כוכבי יופי.

ראש המועצה, דני עטר הודה לכלל עובדי המועצה, ובכללם אגף חזות הישובים, וכן תושבי הגלבוע ואמר כי תוצאות המאמץ הרב שהושקעו ע"י העובדים בשיפור חזות הישובים בגלבוע, בא לידי ביטוי, לא רק בהשגת פרס יוקרתי וחשוב, אלא בעיקר גם בעידודם של תושבי ישובי הגלבוע, שתרמו לדבריו, לא פחות בטיפוח סביבתם. "כמעט כל החולף באזורנו, ובתוכם אנשי הנהגה צפונה, אינם יכולים שלא להתפעל מהפיתוח ומהיופי הנחשפים מול עיניהם, בתחומי הגלבוע", אמר ראש המועצה.

רמי אלהרר: "הפרס הוא תוצאה של מאמציהם הרבים של עובדי המועצה ושל התושבים, השוקדים על מראה חזותם של הישובים וסביבתם. ולנו במועצה, זוהי הערכה של גוף חיצוני לעשייה הברוכה ורבת המאמצים של כולנו".


 

 

 

 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים