דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אימוץ כלבים בפסטיבל
 
 
 
עשרות כלבים מהכלבייה של המוא"ז הגלבוע אומצו ע"י  מבקרי פסטיבל כדורים פורחים במעיין חרוד, הווטרינר הרשותי מציע לאימוץ כלבים יפים ומחוסנים
מתחם הכלבייה של המועצה האזורית הגלבוע, שהוסדר בחול המועד סוכות, בגן הלאומי, מעיין חרוד, בו נערך פסטיבל כדורים פורחים, עורר עניין רב בקרב עשרות מתוך אלפי המבקרים. הכלביה בניהולו הזמני של הווטרינר הרשותי, ד"ר שי רודריג, עד לקביעת מכרז, יחד עם מנהלת תיפעול "הכלביה גלבוע" ג'ניס גולדמן, וכן מתנדבים, העבירו מספר גדול של כלבים גזעיים ומאומנים למתעניינים באימוץ, שליבם נשבה למראיהם. כלביית המועצה, שלא מכבר עברה שידרוג וחידוש, בעידודם של ראש המועצה דני עטר וסגנו רמי אלהרר, זוכה להתעניינות רבה בקרב וטרינאריים רשותיים רבים, וזוכה לכינוי של "מלון עם חמישה כוכבים".
מתחילת השנה הנוכחית מטופחים עשרות כלבים, כאשר כ-30 נמסרו לאימוץ. ד"ר רודריג מזמין את כל אוהבי בעלי החיים לבוא לבית המחסה ולאמץ כלבים, שעברו לדבריו עיקור, חיסון, חינוך ואילוף."הכלבים המקסימים מוחזקים בתנאים של בית הארחה עם 5 כוכבים, כאשר כל כלב שוהה לבד בתא ונהנה מתנאים לא פחות מתנאי בית חם. אנו מחכים לכם במקום.לכולם מגיע בית חם!! אנא עזרו לנו למצוא להם בתים מאמצים. כל כלב שיאומץ, מפנה מקום לאחר שנזרק לרחוב" אומר הווטרינר הרשותי.
צוות של כ-10 בני נוער, מישובי הגלבוע מקדישים את סוף השבוע להתנדבות בטיפוח הכלבים ועוזרים בהנחייתה של ג'ניס גולדמן, האחראית על תפעול הכלבייה, באילוף הכלבים וטיפוחם לקראת מסירתם לאימוץ. "המתנדבים הצעירים הם נכס אנושי יקר, הם משקיעים מזמנם באהבה ובמסירות בכלבים, הם בני 13 ו-14, שבחלק מהם צברו ותק של כ-4 שנים,. הוותיקים הם יערה אברהם, בועז אברהם, רומי פרץ ואחיו אורי ומעיין אליהו. "אנו גאים בהם וקוראים לבני נוער להצטרף לעשייה הברוכה", אומרת גולדמן.
כמו כן קוראת מנהלת תפעול הכלבייה  לציבור המעוניין באימוץ כלב, להתקשר לכלביה טלפקס 6081547, או ישירות אליה 050-4077833.
 
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים