דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי בתי הספר היסודיים בגלבוע חותמים על אמנה חברתית
 
 
 
 
עד כה חתמו תלמידי בתי הספר סנדלה, יד לחמישה, נעורה ונר הגלבוע מגן נר, בהמשך צפויים לחתום תלמידי בתי הספר חב"ד, טייבה, מוקייבלה ועמק חרוד.
על האמנות החברתיות סיפר ראש מנהל החינוך דרור ללוש: ראש המועצה דני עטר שלתפישתו
לא די רק בשעות למידה נוספות ובמורים פרטיים.. יש צורך בערך מוסף..ולכן מתוך ההבנה הייחודית הזו בצורך בשינוי התפישה החברתית בבתי הספר התחלנו בפרויקט מודל "שפת המצוינות" בשיתוף עם "קרן קרב" ןמכון ברנקו-ויס. ומטרת הפרויקט  העלאת הישגי התלמידים במקצועות הליבה באמצעות  שיפור לימודי דרך שינוי של התפיסה החברתית בכלל בבתי הספר  בגלבוע יהודים וערבים כאחד.
 
ראש המוא"ז עטר ומנהל ביה"ס סנדלה סמיר עומרי ותלמידיו מציגים לראווה את האמנה החברתית
ללוש סיפר עוד על האמנות החברתיות כי הן נכתבו בשיתוף עם עם התלמידים והן קוראות לפעול למען הסביבה ולאחריות חברתית. הן כוללות הסכמות לשאוף לסייע לכל חבר, להגביר את שיתוף הפעולה בבית הספר, ולקבל את השונה ונטילת אחריות על המעשים.
טקסי האמנות החברתיות שנערכו לאחרונה בבתי הספר נעורה, יד לחמישה , סנדלה וגן נר נערכו במעמד ראש המועצה ומכובדים נוספים, והומחזו באופן סמלי בשיר ובסיפור כשבסיום הטקס נחתמו האמנות על ידי ראש המועצה דני עטר, ראש מנהל החינוך דרור ללוש, ומנהלי בתי הספר .
בסיום חולקו האמנות לתלמידים.
ראש המועצה דני עטר, שהוביל את יישום הפרויקט בבתי הספר אמר עם חתימת האמנות החברתיות: "שפת המצוינות היא למעשה הקניית אורח חיים חדש ושפה אחידה שמחייבת את כולנו לסולידריות חברתית הדדיות ותרומה לחברה. כרגע הפרויקט ייחודי למועצה האזורית גלבוע, אך יש מקום להרחיבו למקומות נוספים לאור הערכים שהוא מקנה לתלמידים".
 
חתימה על האמנה החברתית בבית הספר היסודי "יד לחמישה"
 
חתימה על האמנה החברתית בבית הספר היסודי "נעורה"
 
חתימה על האמנה החברתית בבית הספר היסודי "גן נר"
 
חתימה על האמנה החברתית בבית הספר היסודי "סנדלה"
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים