דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגלבוע ממריאים לחלל !
 
 
 
 
סלע  ענבל, תלמיד כיתה ו'\1 מבית הספר היסודי "נר הגלבוע" שבגן נר, עלה לשלב הגמר  של החידון הארצי הרביעי לאסטרונומיה לזכרם של אילן ואסף רמון ז"ל. 
סלע שיתמודד עם עוד עשרה מתמודדים צלח את השלבים המוקדמים של החידון שכלל  2650 תלמידים מכל הארץ, גמר החידון יתקיים  ב 31 במאי באוניברסיטת באר שבע. 
קבוצת המתמודדים מהגלבוע בלטה בגודלה
קבוצת המתמודדים מהגלבוע בלטה בגודלה
אל שלב הגמר יצטרפו כאוהדים כל תלמידי כיתתו. ובנוסף ילוו את המשלחת מהגלבוע,  מחנכת הכיתה, נעם ארבל, מנהל פרוייקט האסטרונומיה והחלל במועצה ובבית הספר משה קשי ומנהלת ביה"ס מירי עייני.
עם היוודע עלייתו  של ענבר לשלב הגמר בחידון הארצי, בירך ראש המועצה דני עטר את  סלע ענבל, את מנהלת בית הספר נר הגלבוע, מירי עייני ואת מנהל פרויקט האסטרונומיה והחלל במועצה ובבית הספר משה קשי. כמו כן בירך עטר  את משתתפי החידון משני בתי הספר ואמר השתתפות התלמידים בפרויקט היא להם ערך מוסף להרחבת אופקיהם, וכי זכייתו של סלע הוכיחה את יכולתו ורמת הידע הגבוהה בו ניחן. 
"סלע, יחד עם עמיתיו בפרויקט האסטרונומיה, וכן העומד בראש הפרויקט משה קאשי הסבו גאווה גדולה לגלבוע. ומבטאים את חזוננו ושאיפתנו בגלבוע למצויינות בחינוך, אנו גאים בסלע ובחניכי הפרוייקט, ואין לי ספק שהוא ועמיתיו ייכללו בקהילת המדע", אמר ראש המועצה.
יחד עם מנהל הפרוייקט, משה קאשי, איחלו השניים לסלע ענבל הצלחה בשלב גמר החידון.
הפרוייקט מופעל בסיוע קרן להנצחה ממלכתית לזכרו של טייס החלל והאסטרונאוט הישראלי הראשון אל"מ אילן רמון ז"ל וביוזמת "ראש גדול" ומרכז רמון לנוער שוחר פיזיקה.  . שני בתי הספר מהגלבוע השתתפו בפרוייקט תוכנית הלימודים המיוחדת לתלמידי בתי הספר היסודיים, "אסטרו-פיזיקה" מטעם מרכז האסטרונומיה של המועצה האזורית הגלבוע בהדרכתו של משה קשי, מנהל המרכז.
 
משה קשי: "מיותר לציין שעצם עלייתו של סלע לנבחרת עשרת התלמידים המצטיינים מכל הארץ מוכיחה את רמתה הגבוהה  של מערכת החינוך בגלבוע. כמו כן היא מאששת את האמרה שהחלל הוא הגבול", אמר קשי.
 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים