דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> טכס חגיגי נערך ביום שישי באולם הספורט בגן-נר לרגל סיום עונת הכדורסל של ביה"ס לכדורסל גלבוע\מעיינות
 
 
 
 
דני עטר: "שחקני כדורסל מהגלבוע ותלמידי ביה"ס לכדורסל, מהווים בניצחונותיהם דוגמא והשראה לאלפי ילדים"
טכס מיוחד לציון סיום העונה לכדורסל של בית הספר לכדורסל של מועדון גלבוע\מעיינות התקיים ביום שישי האחרון באולם הספורט בגן נר. מועדון הכדורסל, הנחשב לשני בגודלו בארץ, אירח למעלה מ-1000 ילדים, מכל רחבי המועצות האזוריות, גלבוע ועמק המעיינות. ילדי החוגים והקבוצות התחרותיות ובני משפחותיהם מילאו משעות הבוקר את האולם בגן נר ונהנו מהפנינג של תחרויות קליעה ומשחקי ראווה, שבסיומם נערך טקס סיום ובמרכזו נפרד המועדון מ-9 בוגרי המועדון שמסיימים כיתוב י"ב.
הכדורסלנים הצעירים והוריהם במפגן של עוצמה
בטכס השתתפו, מאמן גלבוע/גליל ליאור ליובין, הקפטן אבישי גורדון, המאמן קבוצת ילדים במועדון  והשחקנים נמרוד טישמן ויועד בית יוסף, שהתלהבו מאוד מקבלת הפנים. בתום הטקס קיבל כל חניך במועדון שי לתום העונה ממאמנו האישי וצעיף של גלבוע/מעיינות. מאמן גלבוע\גליל, ליובין אמר כי "גלבוע\מעיינות" תמשיך להיות בצמרת הכדורסל הישראלי עוד שנים רבות בזכות מחלקת הכדורסל המדהימה. "אין ספק שבעונה הקרובה תהיה לנו קבוצה מצוינת עם ישראלים טובים" הדגיש מאמן הקבוצה.
 

מאמן גלבוע גליל והקפטן אבישי גורדון עם שחקני הנוער בוגרי המועדון
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, בירך את ילדי המועדון, את מאמניו וכן את מחלקת הנוער במועצה, לרגל סיום העונה ואמר כי בית הספר לכדורסל גלבוע\מעיינות מביא כבוד גדול לישובי הגלבוע והמעיינות וכן מהווה דוגמא והשראה לאלפי הילדים משתי הרשויות. "שחקני המועדון הוכיחו מיומנות להשגת יעדים במרוצת התמודדותם מול קבוצות אחרות. שחקני הכדורסל – בוגרים ונערים מהגלבוע, הפכו מזה שנים לשם דבר. מיומנותם הרחיבה את מעגל ציבור האוהדים בכל הארץ, ועל כך הגלבוע על תושביו גאים בהם", אמר ראש המועצה.
ליובין ציין כי אפשר לראות שמחלקת הנוער מתפתחת וכבר בשנים הקרובות מאוד נראה שחקנים בולטים בקבוצה הבוגרת, "אין עוד קבוצה כמו גלבוע גליל שנותנת במה לשחקן צעיר ובכלל אם הוא מקומי, זה כיף שכל הילדים מגיעים לכאן, זה נותן להם הרבה מוטיבציה להמשיך לשחק וגם תקווה להגיע לבוגרים". אמר מאמן הקבוצה ליובין. הוא התייחס  לפגרה הנוכחית ואמר: "לאחר שהוחלט במינהלת הליגה באיזה שיטה משחקים, נגביר את הקצב בבניית הקבוצה, תהיה לנו קבוצה טובה עם צביון ישראלי כמו בכל השנים האחרונות".
אבישי גורדון , שנכח כאמור גם הוא באירוע, הוסיף: "אני מרגיש חלק בלתי נפרד מהילדים האלה, גם אני התאמני הרבה והגעתי לרמות הגבוהות, אני מאמין שממחלקת הנוער הזאת יצאו שחקנים רבים בקרוב". גורדון מחכה לפתיחת העונה: "אחרי מנוחה קצרה חזרתי להתאמן ולהכין את עצמי לעונה נוספת בליגה כדי לעזור לגלבוע להשיג את המטרות ולהגיע להשגים".
לגלריית התמונות באתר סל הגלבוע לחצ/י  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים