דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אירוע מרשים בהפנינג פתיחת עונת הכדורסל בגלבוע
 
 
 
 
ראש מועצה אזורית הגלבועדני עטר, "מחכה לנו עונה מרתקת ומעניינת. יש פה קבוצה צעירה, שמייצגת את הפריפריה. סגל השחקנים עולה על הדרישות שלנו, הפיינל פור הוא יעד מוגדר ואני בטוח שהשחקנים והצוות המקצועי יעמדו בו. אנחנו כבר 5 שנים הקבוצה מספר 2 בכדורסל הישראלי ואני מקווה שזה יימשך שנה נוספת. לא ניתן לאף אחד לקחת לנו את מה שמגיע לנו".

ביום ה' האחרון  התקיים הפנינג המוני באולם הבית של קבוצת גלבוע גליל היכל הטוטו שבגן נר. האירוע שפותח את עונת האימונים של הקבוצה הבוגרת גלבוע גליל, ושל מחלקות הילדים והנוער המשותפת למועצות הגלבוע ועמק המעיינות,  נשא אופי חגיגי ומרגש מאוד, ולווה לאורכו על ידי רדיו קול רגע בשידור חי.
 
תחרות שלשות נערכה לעיני מאות הצופים שגדשו את האולם
 טרם האירוע התקיימה מסיבת העיתונאים המסורתית  בה השתתפו קברניטי הקבוצה ,ראש המועצה דני עטר, הספונסר קלמן שחם, היו"ר ירון אוחיון, מנכ"ל הקבוצה עמית גל, ומאמן הקבוצה ליאור לובין  במעמד השחקנים ועיתונאים רבים מערוצי הספורט  שחלקם כאמור אף העביר את מסיבת העיתונאים בשידור חי.
 בתום מסיבת העיתונאים נערך אימון פתוח לעיני כ -1000 אוהדים, תחרות שלשות בין שחקני גלבוע גליל ושחקני גלבוע מעיינות, בה נרשמה סנסציה כאשר כששחקן קבוצת הנוער, שובל וקנין גבר על הרכז המוכשר קני הייז. עוד כלל האימון הפתוח התמודדות  בין נוער גלבוע מעינות לגלבוע גליל.

גולת הכותרת של האימון הפתוח הייתה תחרות הטבעות בה הפגינו שחקני הקבוצה הבוגרת את יכולתם האתלטית כאשר ניתרו והטביעו "דאנקים"  שהדהימו את הקהל.
בסיום חולקו חולצות אדומות של הקבוצה הבוגרת לילדים הרבים שמיהרו לקבל חתימות להצטלם עם משחקני גלבוע גליל.
ירון אוחיון יו"ר הקבוצה סיפר כי השנה  הדגש הוא לחבר את הקבוצה לקהילה ולמועצה. זו הקבוצה היחידה בארץ שבאה מההתיישבות העובדת. אני מקווים שהאולם יהיה סוף סוף מלא כדי שנוכל ליהנות ממה שאנחנו עושים. השחקנים שהבאנו לא פחות טובים מאלה שהיו פה בעונה שעברה. קיבלנו החלטה לעשות שינוי ואנחנו מודים לאבישי ולעידו (קוז'יקרו) על התרומה שלהם".

אוחיון ביקש למסור כי השנה מחירי המנויים הורדו בכ- 50% והם יקנו כניסה למשחקי הבית של הקבוצה לליגה סדירה, האירופית וגביע המדינה.
 
מנוי מבוגר - 260 ₪ לעומת 600 עונה שעברה
מנוי ילד -  190 ₪ לעומת 300 ₪ עונה שעברה
מנוי ילד שחקן במועדון הכדורסל גלבוע מעיינות – 150 ש"ח
את רכישת המנויים   ניתן לעשות באמצעות הטלפון  04-6400142  אצל אסתרקה
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים