דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מחזור 1 כדורשת
 
 
 
נשות ה"כדורשת" בגלבוע עשו חיל!
ביום חמישי נפתח הטורניר הראשון של ליגת הכדורשת בגלבוע, במעמד ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר. הטורניר, אורגן ע"י מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה, שלומי אייל, הוא לווה במוזיקה קיצבית , קריאות "אימא כל הכבוד". 100 נשים ומשפחותיהן הגיעו לקיבוץ עין חרוד מאוחד, לבושות בתלבושת ספורטיבית אחידה, את פניהן קיבלו ילדים עם שלטים וכרזות, בהם הביעו את עידודם לאימא. בין שחקניות  הכדורשת נמנו, נשים יהודיות וערביות, מורות ואחיות, כולל מהנדסות, ונשות חינוך.
לאחר שצפה במשחקים, הביע ראש המועצה דני עטר את התלהבותו מהיכולות הספורטיביות של הבנות ושיבח אותן."הגלבוע על תושביו גאים בכן על יכולותיכן ועל המוטיבציה שלכן, לייצג את המין היפה בספורט. המועצה שמה לעצמה מטרה את קידום הספורט העממי בכלל, והספורט הנשי בפרט", אמר עטר. הוא בירך את שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט הרב-תחומי במועצה ואת חני יוקר רכזת הליגה. שלומי אייל ציין כי החל מיום שלישי8.11.2011 יהיו בכל יום שלישי משחקים בקיבוץ עין חרוד מאוחד, והזמין את קהל אוהדי הספורט לבוא ולעודד את הבנות.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים