דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מפגש רב דורי נערך בין סבים ונכדים מכפרי הגלבוע
 
 
 
 
יום פעילות בין-דורית חווייתי, נערך לאחרונה, בין סבים ונכדיהם מחמשת כפרי המועצה האזורית הגלבוע, בשמורת החולה. את הפעילות ארגנו מינהל הנוער במועצה, בהשתתפות, מחלקת הרווחה, ומחלקת איכות הסביבה, הפעילות הקיפה מספר רב של נושאים, כמו סיור מודרך בשמורת החולה, כולל תצפיות, בילוי משותף בין שני הדורות, הרצאות, שירה וארוחה משותפת. בהמשך,  בישיבה בצוותא, כשהם מוקפים בילדים, סיפרו ותיקי הכפרים, סבתות וסבים, על מורשת הכפר, על אורח החיים שמלפני שנות דור, על מסורות ועל טכסי חגים. 
 
 
פדוא זועבי, רכזת הקשישים במחלקה לשירותים חברתיים ונאיף זועבי, רכז המפעלים ממינהל הנוער – מחלקת תרבות ומחלקת איכות סביבה שארגנו את המפגש ציינו כי המפגש תרם לחיזוק הקשר בין הנכדים וסביהם. "על אף פער הדורות, ניכר היה כי הסבים ונכדיהם מצאו שפה משותפת, הם שיחקו יחד, כמו כן סיפרו הוותיקים סיפורים מהעבר והביאו ביחד להצלחת המפגש הרב-דורי", ציינו השניים.
 
ראש המועצה דני עטר, בירך את משתתפי המפגש הרב דורי ואמר כי המפגש, הוא עיצוב סביבה חמה, המחברת בין ותיקי הכפרים לנכדיהם ומסב לוותיקים הנאה ונחת. "חרף הקדמה והשינויים שחלו בעולם המודרני, ממשיכים ילדי כפרי הגלבוע להיות מחוברים לסביהם, כאשר ביחד מעצימים את אחדות המשפחה", אמר ראש המועצה דני עטר. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים