דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הצלחה רבה לאירוע הספורט "סובב אופיר" שהתקיים ברמת שבגלבוע
 
 
 
 
למרות דחיית מזג האוויר, יצא לדרך, זו השנה השלישית, אירוע הספורט  לזכרו של אופיר רמות  בחסות מ.א.הגלבוע שכלל רכיבה על אופניים וריצה בשדות ברמת צבי.
את פני כ – 300 משתתפי האירוע קידמו נופים ופריחה ססגונית של שדות רמת יששכר , וריח קפה מהביל ומאפים שהכינה ואפתה אימו של אופיר רמות ז"ל, בעמדת הרישום שם קבלו המתחרים ג'ל וחולצת האירוע.
מתעכבים ליד אלבום התמונות לזכרו של אופיר 
האירוע  כלל  השנה  מקצה אתגרי בן 25 ק"מ של 2 מקטעי סינגל ודרכים פתוחות ומהירות בהדרכת מדריכי קבוצת האופניים האזורית 500 וואט, מסלול עממי 15 ק"מ רכיבה על אופניים ומסלול ריצה של  5 ק"מ .
בין המשתתפים היו משפחות, קבוצות מאורגנות , רוכבי עמותת "אתגרים" על אופני יד,טנדמים ואופניים יעודים ועוד". בנוסף התקיים באירוע הפנינג למשפחות, בתום התחרות התקיים טקס  לזכרו של אופיר רמות בו נשאו דברים מנהל ביה"ס "יובלים" בעפולה עילית, ביה"ס לילדי שיתוק מוחין שכל הכנסות האירוע הינן תרומה לילדים, זו השנה השלישית, כמו כן נשא דברים רמון בן ארי מנהל רשות הניקוז ירדן דרומי שמפתחת ומתחזקת את שבילי האזור להליכה ולרכיבה על אופניים ואף פרשה חסותה על התחרות.
האירוע נחתם בסדרה של הגרלות פרסים יקרי ערך מתנת נותני החסות של האירוע ובתחרות "סייקלוקרוס"-מסלול רכיבה מהיר וטכני הכולל אלמנטים טכניים קשים ומשלב רכיבת אופניים וריצה שנבנה במיוחד בשטח התחרות.
מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי שלומי  אייל  ממארגני האירוע  אמר כי למרות כל הקשיים והמכשולים, האירוע התקיים והוכתר כהצלחה גדולה, והמסורת נשמרה " אייל ביקש לציין את כל אלה שתרמו וסייעו לארגון האירוע המכובד, החברות שנתנו חסיות והאנשים הטובים שתרמו מזמנם. 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים