דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> רוכבי הגלבוע העפילו למרומי הגלבוע ולפסגת ההישגים
 
 
 
 
למעלה מ-300 רוכבי אופניים מכל ישובי הארץ, ברובם מישובי הגלבוע, פקדו את שבילי האופניים של הגלבוע בתחרות "אליפות ישראל במרתון שטח 2012" במשמר העמק. התחרות אורגנה ע"י חברי מועדון "500 ואט" של הגלבוע והתבצעה על מסלול ארוך, תובעני ושופע עליות, מצב שהצריך את הרוכבים, דיווש מאומץ, פיקוס וחלוקת כוח נכונה. משתתפי המירוץ, שהכירו מראש את המסלול התובעני.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע בירך את משתתפי המירוץ, את מנהל המחלקה לספורט רב תחומי במועצה, שלומי אייל ואת חברי מועדון  "500 ואט" בגלבוע. הוא ציין כי קהילת רוכבי האופניים בגלבוע השכילו הודות לאהבת הרכיבה ואהבת הטבע להפוך עד מהרה לאחת הקבוצות הגדולות בארץ. "ספורט הרכיבה על אופניים, בשטחי הטבע והנוף מהווים ערכים חשובים, כמו אהבת הארץ והטבע, העשרה חברתית ועזרה לזולת", אמר ראש המועצה.
 
 
עשרות הרוכבים מהגלבוע
התוצאות לא איחרו לבוא והן מוצגות כאן ע"י שלומי אייל, מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה האזורית הגלבוע, שנמנה עם מארגני המירוץ ואף חולק להם שבחים:
 
רז יעקובסון- אלוף ישראל קטגוריית מאסטרס 30+ ל 2 הקפות ברכיבה מרשימה שלא משתמעת לשתי פנים!!! "ברכות לרז. בפעם הראשונה לאחר לא מעט שנות רכיבה גם תואר אליפות!!!"
 
יוני רייש - אלוף ישראל קטגוריית מאסטרס 30+ ל הקפה אחת,נחוש וברור כתמיד!!!
 
תום דויטש- אמא, מפרנסת ורוכבת שאין נחושה ממנה, שביצעה בלוק אימונים מושקע וכמעט מושלם והגיעה קרוב קרוב לראשונה ברכיבה חזקה ומדויקת עם המון כוח ומסר ברור ולקחה את סגנות מאסטרס 30+ נשים 2 הקפות "שאפו,שאפו!!!"
 
סתיו גינת – "מדהים ומחמם את הלב לראות את סתיו, כמה השקעה באימונים, ברכיבות בחיות של נושא האופניים אצלה בלב ובנשמה, בבית והמשפחה התומכת עד בלי סוף, פיצת המדרגה שלך העונה ברורה ויש גם יש לאן להסתכל, קדימה, קדימה, קדימה - רכבת היום נפלא והגעת צמוד צמוד (37 שניות בלבד) לראשונה,זכית בסגנות ומגיע לך ויותר-שאפו גדול!!!"
 
סער הרשלר – "סער,סער מה נאמר-כל העתיד עוד לפניך,כל כך צעיר,כל כך חזק ונחוש פשוט תאווה לעיניים - סגנות אליפות ילדים בשנת רכיבה תחרותית ראשונה...המשך כך עוד עתיד לבוא"...
 
רון קדשאי – "בין אופנוע, לבאגי, לחווה ושאר ירקות...צומח לו בשקט האופייני לו רוכב,צעיר אבל חזק פיזית ומנטלית,עוד פודיום,עוד תחרות תולדה של השקעה באימונים, בעמידה אינטנסיבית, העונה על קוי זינוק ואיך לא הבית שנותן רוח גבית אדירה!!!סגנות אליפות אפרוחים - כל הכבוד ילד".
 
גל קדשאי - אח של... "היום נתת תחרות נהדרת, הבאת את כל כולך והראת את יכולותיך והן רבות,עוד שנות רכיבה רבות לפניך,סגנות אליפות קטקטים - הרם את הראש בגאווה והמשך כך!"
 
תום, סתיו, רז, שחר, לירז, יוני, נאור, זיו, הרן, איתי, תומר יוסיפוביץ', סער, תומר כנען, לוטן, רון וגל – "כולכם רוכבים ורוכבות מוכשרים, משקיענים, נחושים, גיבורים שלנו. הבאתם הרבה הרבה כבוד לגלבוע"!!!
 
שלומי אייל הודה לכל ההורים,המשפחות, המלווים, חברים לקבוצה, מחלקי המים, ובתוכם נטע על הפריסה המתוקתקת –"המון המון תודה, שאו ברכה בעמלכם זה לא אותו הדבר בלעדיכם (אם אפשרי בכלל...) ותמיד יותר, ויותר מתוקתק ומעצים (הדי העידוד נשמעו עד מדרך עוז...)
 
לבועז שלנו על ההשקעה האין סופית,על דור העתיד שאתה שותף ראשי בעיצובו פה בעמק,על תקתוק הפיד זון,אוהל הקבוצה,פרוטוקול החימום ומה לא כמו אבא של כולם היום-תודה מקרב לב.
ולסיום לגל מ"אופני העמק" ושלומי ממ.א. גלבוע על הסיוע והרוח הגבית בעיקר בכל הקשור לרוכבי הדור הצעיר
אנו ממשיכים קדימה לפי התוכנית, באופק עוד תחרויות,עוד טור בכביש,עוד אימונים,עוד ועוד וביוני אליפויות הכביש,יולי קרוס קאנטרי שטח נהיה גם שם עם הרבה תעצומות גוף ונפש וחשוב מכל ביחד,ביחד,ביחד לכל גיבורי היום.
 
אייל: "כולנו אנשים חולמים, חולמים ומממשים, פורטים את חלומותינו והגיגי ליבנו ונפשנו למעשים,לפעולות
כולנו שואפים להכי גבוה, הכי חזק, הכי טוב למצוינות ואנו מוכנים לעבוד קשה, קשה, קשה, יום,יום,שבוע שבוע, שנה ועוד שנה ועוד שנה ועוד...על מנת להגשים את חלומותינו ושאיפותינו".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים