דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> התנדבות בסימן טיפוח היופי
 
 
 
 
בנות היחידה לקידום נוער גלבוע מעצבות שיער,מסרקות ומטפחות  נערות בפנימייה באזור והכול בהתנדבות
מנהלת המגמה גרמנה בשעת ההדרכה
חניכי המגמה לעיצוב שיער מהיחידה לקידום נוער של המועצה האזורית הגלבוע, המשלימות בימים אלה את הקורס, לקראת צאתן לשוק העבודה המקצועי, התנדבו מיוזמתן במסגרת פעילות ההתנדבות, אותה מקיימת היחידה מזה שלוש שנים, וייסעו לאחת הפנימיות באזור, על מנת לעצב שיער תלמידות הפנימיה. הבנות מהיחידה יישמו בחום ובאהבה את ניסיונן בטיפוח היופי והשיער של התלמידות. הנהלת הפנימייה קידמה בברכה את יוזמתה הברוכה של היחידה לקידום נוער הביעה את הערכתה להנהלת היחידה ולמועצה האזורית הגלבוע.
טליה חן, מדריכת היחידה, המלווה את הקבוצה, מסרה כי מזה כשלושה חודשים משתתפות נערות מהיחידה לקידום נוער בקורס לעיצוב שיער, בשיתוף פעולה עם עמותת "מאיר פנים", המלווה ותומכת בפרויקט. "הקורס מתקיים אחת לשבוע, במכללת 'שירי' בעפולה, ובמסגרתו רוכשות בנות המגמה לטיפוח שיער מיומנות מקצועית". היא ציינה כי בתום הקורס ייבחנו הבנות ואף יקבלו תעודה מהמכללה. "נערות המגמה יעניקו טיפולי שיער ותסרוקות בהתנדבות, גם לנשים בוגרות בקהילה שמסביבן, כדוגמת השירות לבנות הפנימייה, וזאת על מנת ללמדן את 'חשיבות הנתינה', עליה שם דגש ראש המועצה דני עטר בתחומי החברה והקהילה. התלמידות שיסיימו את הקורס בהצלחה יזכו לקבל ערכה הכוללת 'פן-מקצועי' ואביזרים נוספים הנחוצים למקצוע. כאן המקום לציין כי לאורך הקורס התוודעו הבנות והתנסו ברזי המקצוע שכללו: סוגי פן, החלקת שיער, בייביליס, צביעת שיער, תסרוקות ערב ותספורות שונות לגברים ונשים", ציינה טליה חן.
ניהד גרמנה מהכפר מוקייבלה שבגלבוע, המשמשת מנהלת המגמה, מלמדת את הבנות תכנים תאורטים ומעשיים. "אני מאמינה ביכולתן של הבנות לרכוש את המקצוע, ואף להתפרנס בעתיד ממנו בכבוד", אמרה גרמנה, שדמותה הכריזמטית מהווה עבור הנערות דוגמא אישית, כאשה שהצליחה בכוחות ידיה להקים בית ספר לעיצוב שיער וכמובן לממש את הפוטנציאל שגלום בו. היא ציינה כי הבנות גילו אחריות ואהבה למקצוע. "הבנות קלטו היטב את החומר הנלמד וראיתי לנכון לאפשר להן להעניק שירות ללקוחות בית הספר", ציינה ניהד גרמנה.
 
 
מנהלת היחידה לקידום נוער דיקלה בן משה: "צוות היחידה לקידום נוער גלבוע, אשר ליווה את הנערות בקורס, שבע רצון מהתהליך שעברו התלמידות, הן רכשו כלים למקצוע ועל כך יעידו התסרוקות שהן העניקו אחת לרעותה, לצוות וללקוחות מזדמנים. בקורס נטלו חלק נערות מהכפרים ומהישובים ויצרו אווירה נעימה וידידותית בכיתה, וזאת, על אף מיגבלת השפה. בין התלמידות נוצרו קשרי למידה ושיתוף פעולה. אנו מאוד מאמינים בדו קיום ושמחנו לראות את הסובלנות בין המופגנת בחיוב בין הנערות, כפי שזה בא לידי ביטוי במהלך השיעורים".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים