דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מחלקת התחבורה חתמה שנה מוצלחת של הסעות תלמידים
 
 
 
 
עם סיום שנת הלימודים תשע"ב, חתמה מחלקת התחבורה של המועצה האזורית הגלבוע, שנה מוצלחת של הסעות לכ-4000 תלמידים לכל מוסדות החינוך של ישובי המועצה. המחלקה, המצטיינת בחדשנות בבטיחות בדרכים, כשרוב רכביה הגדול הינם חדישים, ומותקנות בהם מערכות טכנולוגיות לבטיחות, מכשירה לסירוגין את נהגיה להעצמת הבטיחות ואיכות הנהיגה.
לורן איפסם לורן מכתם
 מאיר נוריאני, מנהל מחלקת התחבורה של המועצה, הסביר כי להצלחת המחלקה במטלותיה, קדם תכנון היסעים מוצלח הנושא לדבריו, גם השנה פרי. "אלפי תלמידים הוסעו מידי יום מביתם לעשרות מוסדות חינוך בתזמון של דקות ספורות. כמו כן על פי הנחיית ראש המועצה, דני עטר, נרכשו בשנה זו עוד שני אוטובוסים צהובים חדישים. כמו כן הינחה ראש המועצה גם להתקין באוטובוסים רשת אינטרנט לנוחותם של תלמידים. בימים הקרובים נסכם את שנת הלימודים תשע"ב, תוך הפקת משמעויות, אותן ניישם בהיערכות לקראת השנה הבאה", ציין נוריאני.
בתשובה לשאלה, כיצד נערכת מחלקת התחבורה לקראת פתיחת שנת הלימודים תשע"ג, לאור ריבוי המבורך של התלמידים, השיב מאיר נוריאני: "כמו בשנה החולפת, כך גם בשנה הבאה ניערך במחלקת התחבורה לגידול משמעותי של תלמידים, הגידול הוא פרי קליטתם של תושבים חדשים ברוב ישובי המועצה והוא מחייב תוספת של כלי תחבורה והקמת תשתית מתאימה, זוהי פעילות המגבה את אחד מיעדיה המרכזיים של המועצה כפי שהוגדרו ע"י ראש המועצה", הסביר נוריאני והוסיף כי המחלקה פעילה כעת בהסעת קייטנות ובפעילות חופש הגדול של בני הנוער.
נוריאני חזר והדגיש כי תחושת האחריות מלווה אותו ואת צוות הנהגים מידי יום. "אנו עוקבים בחרדה אחר כל הסעה בכל מסלול וחשים הקלה מסוימת כאשר אחרון התלמידים מגיע לביתו. חשוב לי לציין כי התברכנו בנהגים איכותיים ואחראים ואני מודה על כך. כאן המקום להודות בראש וראשונה לראש המועצה, דני עטר, על הסיוע , הגיבוי ודרישה בלתי מתפשרת בתחום הבטיחות, ומכאן אני שולח את איחוליי לחופשה נעימה לתלמידים ולצוותי הנהגים. "שובו אלינו עם חיוך בתחילתה של שנת הלימודים הבאה".
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים