דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בכפרים חגגו את חג הקורבן
 
 
 
 
נערי הכפרים מתנועות הנוער בגלבוע  חגגו יחד עם נערים יהודים את חג הקורבן במצעד ובליווי תזמורת של כ-100 נגנים
עשרות בני תנועות הצופים מחמשת כפרי הגלבוע חגגו במדי צופים את חג הקורבן [עיד אלאדחה], שהתקיים באחרונה. כשהם נושאים דגלי תנועות נוער, קיימו הנערים מצעד צופי ססגוני, בליווי תזמורת. המצעד נערך בכפרים טייבה ונעורה, וכאמור השתתפו בו עשרות צופים מהכפרים, כאשר אליהם נלוו מאות מבני משפחותיהם. את הצעדה ליוותה תזמורת כפר טייבה, המונה כמאה מנגנים ומתופפים.
הצופים בשעת מפגן
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם את הקמת תנועת הצופים בכפרי הגלבוע, בירך את החוגגים הצעירים  ואמר כי הקמת תנועת צופים בקרב הנוער בכפרים, היא תולדה של רצף פעילות משותפת רבת שנים בחיי תושבי הישוב והכפר  בגלבוע. "במסגרתה מיישמים, בני הנוער מהכפר, את חזון אבותיהם לקימום יחסי דו קיום ברוב תחומי החיים, כולל חינוך, תרבות, ספורט ותנועות נוער", אמר ראש המועצה.
ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב, מסר כי הצעדה החגיגית, העצימה עוד יותר את אווירת חג הקורבן, כאשר אל הצועדים המאושרים, נילוו רוב החוגגים מקרב תושבי שני הכפרים - צעירים ומבוגרים וצעדו יחדיו. "היתה זו חגיגה מרהיבה ובמהלכה, אירחה קבוצת המד"צים של הכפרים, כיד המסורת וכיד המלך", אמר עינב.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים