דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> חג המעלות בגלבוע
 
 
 
 
מאות נערים מתנועות הנוער בגלבוע פתחו את שנת פעילותם בטכס המסורתי "חג המעלות" עם פעילות אתגרית וחברתית.

דני עטר: "איכות החיים במועצה נזקפת לזכות ההון האנושי והאיכותי של תנועות הנוער"  
יפות בחג המעלות
כ  - 400 נערים ונערות מתנועות הנוער של ישובי המועצה האזורית הגלבוע, ציינו את תחילת שנת הפעילות, באירוע המסורתי "חג המעלות", שנערך בגן הלאומי מעיין חרוד, ואשר בא לידי ביטוי באיחוד כוחות ההדרכה הפועלים בתנועת בני המושבים, החל מהרכזים האזוריים, גרעינרים, מד"צים ומש"צים. הנערים, בהנחיית צוותי ההדרכה מכל התנועות, קיימו פעילויות אתגריות וחברתיות.
 נורית מלמוד, רכזת נוער של תנועת בני המושבים ציינה כי חג המעלות הוא אחד מהחגים המסורתיים שמקיימת תנועת הנוער, בו מציינים את עלייתן של שכבות כיתה ד' לאחת מתנועות הנוער הפועלות במועצה האזורית   הגלבוע היא ציינה כי טקס תחילת שנת הפעילות היה חגיגי ומרגש. "חשוב לציין כי הצלחת קיום החג והטכס התאפשרה הודות לעזרתם של העושים במלאכה, ובראשם ראש מינהל הנוער במועצה שמוליק עינב, רכזי הנוער בכפרים, שאדיה ג'ומעה ונאיף זועבי, מדריכי תנועות הנוער והנהלת מחלקת התחבורה, וכאן המקום להודות להם מקרב לב", אמרה רכזת תנועת בני המושבים בגלבוע. 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את החניכים ומדריכיהם, לרגל פתיחת שנת פעילותם  ואמר כי המועצה על ישוביה, מובילה באיכות חיים מיטבית, בזכות ההון האנושי הצעיר והאיכותי של בני תנועות הנוער."ילדינו מקיימים פעילות עניפה וערכית לאורך השנה, ותורמים רבות לקהילה", אמר עטר. הוא ציין כי מדריכי התנועות שמים  דגש מרכזי את חיזוק ומיסוד החינוך הערכי בקרב ילדי המועצה, במטרה לסלול את דרכם לעתיד, אמר דני עטר.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים