דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרוייקט "חממה" נפתח בגלבוע
 
 
 
 
מתחממים ומתעצמים פרוייקט "חממה" להעצמה אישית והצטיינות נפתח בגלבוע

חידה לקידום הנוער של המועצה האזורית הגלבוע, הפעילה השבוע, פרוייקט "חממה", בבית הספר אורט "אחווה גלבוע", המבוסס על חזון וערכים, כמו הישגים, הצטיינות ושוויונות. כמו כן, משלב הפרוייקט הקניית אסטרטגיה של למידה, צמצום פערים לימודיים, עיצוב התנהגות, העצמה אישית וקבוצתית וכן הגברת המוטיבציה. התכנית, היא פרי שיתוף פעולה של משרד החינוך - מנהל חברה ונוער והמועצה האזורית הגלבוע. 
נציגי ביה"ס מקבלים הסבר על הפרוייקט
הפרויקט מתקיים באמצעות היחידה לקידום נוער, ופתיחתו נערכה בטכס חגיגי, בבית הספר אורט "אחווה". מנהלת היחידה לקידום נוער "גלבוע", דיקלה בן משה, מסרה כי מטרת הפרויקט, היא לתת מענה לימודי, חברתי ורגשי לתלמידים בכיתות ט' וחיזוק לימודי במקצועות הליב"ה . "במסגרת הפרויקט משתתפים 16 נערים ונערות משכבת ט' בבית הספר אורט 'אחווה'. הם מקבלים למידה פרטנית בקבוצות קטנות, חיזוק לימודי ופעילות חברתית. כמו כן במסגרת הפרויקט מקבלים הנערים קורס צילום מקצועי שבסופו יתקיים פרויקט גמר", אמרה מנהלת היחידה לקידום נוער.
הפרויקט, מציינת בן משה,  נועד לחזק את הנערים והנערות מבחינה לימודית ולהחזירם לכיתת האם, כשהם מוכנים לקראת בחינות הבגרות. "חשוב לציין שהפרויקט הוא באחריות היחידה לקידום נוער ובשיתוף פעולה מלא עם בית הספר אורט אחווה. לפרויקט יש רכזת מקצועית פאטמה מסאלחה  ומורים בכל מקצועות הליב'ה והיחס הוא אישי" הסבירה בן משה.
 בטקס נטלו חלק, מנכ"ל המתנ"ס וראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, ראש מינהל הנוער שמוליק עינב, נציגים מהמועצה וכן נציגים מבית הספר, ובתוכם - מ"מ מנהל ביה"ס, האשם עומרי, מנהל החטיבה אחמד זועבי, רכז שכבת ט', סאמי עודה, מלווה הפרויקט מטעם ביה"ס, נרגס חאלס, יועצת ביה"ס, ומלווי הפרויקט ממנהל חברה ונוער וכן צוות היחידה לקידום נוער.
הנציגים נשאו דברים, ביניהם, אחמד זועבי מנהל החטיבה, שבירך את התלמידים וההורים, על שיתוף הפעולה. כמוהו, בירך מנכ"ל המתנ"ס וראש מינהל החינוך, דרור ללוש, שציין כי מבחינתו "פרויקט חממה", הוא מנוף להצלחת התלמידים, שבאמצעותו יכולים לשאוף להגיע לכל תחום שיבחרו.
ראש מנהל החינוך דרור ללוש מברך על פתיחת פרוייקט  "החממה"
 דיקלה בן משה מנהלת היחידה הסבירה כי פרויקט חממה הוא השלמה ל"שפת המצוינות" בגלבוע, אותה יזם ראש המועצה דני עטר לפני 3 שנים, היא ציינה, כי היא משוכנעת, שבעזרת הפרוייקט, כל נער ונערה יגלו את הפוטנציאל הטמון בהם ויממשו אותו. "המוטו שלנו הוא כי אין  נער שלא יכול, עם התנאים הנכונים והיחס האישי הכול אפשרי", סיכמה בן משה.
 שמוליק עינב ראש מנהל הנוער ומי שהיחידה לקידום נוער תחת מינהלו , עקב מקרוב אחר תהליך בניית "פרויקט חממה" עד למועד פתיחתו החגיגית. הוא הביע שביעות רצון מהתארגנות הפרויקט ומהפעלתו ואמר כי, לשמוע את החניכים וההורים משבחים את הפרויקט והצוות החינוכי, בציינם כי הם מרגשים שיפור והתקדמות בתחומים השונים, נותן עוד כוח להמשיך ולפתח תוכניות נוספות לטובת הנוער בגלבוע.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים