דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אולם ספורט מפואר וחדשני נפתח מחדש בגוש חבר בגלבוע השקעת המועצה: כמיליון וחצי שקל
 
 
 
 
בחגיגה ססגונית נערכה השבוע פתיחה מחודשת וחגיגית לאולם הספורט ע"ש דדו – בבי"ס יד לחמישה אשר בגוש חבר.
האולם חודש והוגדל, הונח בו פרקט ייחודי , הוספו ספסלים וכסאות ויציע נרחב, וכן סלים ומתקני שירות כמו מקלחות ושירותים חדשים. כמו כן נבנה חדר מחול חדש.
אולם דדו ישמש את ילדי ביה"ס יד לחמישה, וכן את כלל ילדי הגוש והאזור בחוגי הספורט השונים המתקיימים בו כגון – סייף, ג'ודו, כדורסל, מחול, חוגים למבוגרים ועוד...
עטר חונך האולם עם הילדים  ושאר המכובדים 
את השיפוץ הנרחב והפתיחה המחודשת ביצעה מועצה אזורית הגלבוע לרווחת הילדים והתושבים.
הטקס נערך ע"י צוות ביה"ס במעמד ראש המועצה דני עטר , סגניו ובכירי המועצה. בין היתר הופיעו בנות ביה"ס במופע מחול , נגני הקונסרבטוריון בביה"ס,  קבוצת הכדורסל "גלבוע-גליל" כאורחת מיוחדת ומועדון הכדורסל של הגלבוע.
דני עטר פתח ואמר כי בעיניו מדובר בשרשרת אנושית של אנשים איכותיים ומתקנים מקצועיים אשר מעניקים לילדי הגלבוע את המיטב כדי להצליח. "אתם מקבלים את מה שלהוריכם לא היה". ציין עטר, "ההתייחסות של המועצה לאולם זה היא אמירה חזקה שמשמעה שכל ילד מכיתה א' ועד שיגיע למדי "גלבוע-גליל", יוכל לבחור בין אינספור אפשרויות שאנו מעמידים בפניו ולהתפתח בתחום הספורט". 
עטר הודה לקבלן,למהנדס המועצה, לסגניו , ולעושים במלאכה .
ירון אוחיון – יו"ר הקבוצה אמר כי המשימה הבאה היא לפתח את סביבת האולם ולציין עוד רף גבוה למצוינות בגלבוע.
עמית גל, מנהל הקבוצה , אמר "אני מגיע ממועצה אחרת ואין דברים כאלה שם ! אתם צריכים להודות על כך שבמועצה שלכם בגלבוע יושבים אנשים שאכפת להם מהילדים ומהספורט ואשר מבינים שבלי להשקיע- אין אפשרות להצליח " ! 
מנהלת ביה"ס ענת רביב הוסיפה כי הספורט הינו חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא שכולל גם תזונה ופיתוח שעות פנאי והרחבת אופקים.
בתום הטקס – התקיים משחק קצר בין ילדי הכדורסל לסגנית האלופה – גלבוע- גליל. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים